Wpis z mikrobloga

@Annels: no są jednostronne bardzo, dokładnie tak samo brzmią jak gargamela i generatora XDDD

@Luszian: już pisałam, #!$%@?ł mnie ten wpis, wieje dziecinadą, ale i szczerością, wkurzeniem, adam ma tam trochę racji, ale niczego nie rozumie, a widzi wszystko jako "atak i chęć zniszczenia". Przykro mi, bo trochę tak jakby na nas napluli XD trochę też w tym wpisie widzę manipulacji, ale wy jej nie widzicie u wardengi, więc u
  • Odpowiedz
@Luszian: i zarzucanie mi jednostronności jest śmieszne, bo ich nie wspieram, tak jak już pisałam XD jedyne czego nie robie to nie wypisuje na nich brudów publicznie, bo wiem, że wardęga to przeczyta. Robię to z wdzięczności za zebranie 60 tysięcy cudownych ludzi, chociaz i tak zaraz ktoś mi tutaj napisze, ze są rakowi kompletnie nas nie znając XDDDDD
  • Odpowiedz
@slepauliczka: trzeba kogoś wspierać żeby być jednostronnym? Przeczytałem co piszesz i podzielam opinię, po prostu brak Ci dystansu żeby się ocenić (nie wiem gdzie się mogłaś tego nauczyć, hehe).

@bol_istnienia: gargamel i ten drugi piszą "z rigczem", bo pominęli clue sprawy i napisali, że wardęga zły ¯\_(ツ)_/¯ Wardęgi mogłoby tam nie być i problem nadal by występował. Dla wielu to po prostu kwestia kto w tym bierze udział, a nie
  • Odpowiedz
@slepauliczka może i mają trochę racji że cała ta afera jest trochę wydmuchana, natomiast nie mogę tej dwójki i ich sposobu wypowiadania się zdzierżyć (zwłaszcza Generatora) xD
  • Odpowiedz
@atthe: no widzisz, a ty niby jestes obiektywny wbijajac szpile nawet we mnie hehe XD żadna opinia, która nie będzie pochlebna dla wardengi nie jest tu akceptowana

zabawne jak na tagu się go ubostwia, pluje na całą resztę commentary (teraz, bo wczesniej #wardegacwel), a wardęga płacze na streamach, że chciałby, żeby gargamel i generator go lubili XD to samo z vp
  • Odpowiedz
@slepauliczka: ale chyba masz jakiś problem z Wardęgą, bo to kolejny raz przekręcasz jego nazwisko. On jest w tym nieistotny, nie widzę, żeby go ktoś ubóstwiał, nie widzę też, żeby nie było akceptacji dla niepochlebnych opinii dla niego. Skończył jak każdy gwiazdor, była większa nagonka kiedyś, teraz albo jest tolerowany, albo uważany za pajaca. Tylko jego postać nie ma tu nic do rzeczy. Jego zasługą jest tylko to, że chciało mu
  • Odpowiedz
@atthe: przecież samo stwierdzenie, że gargamel i generator jak zawsze z rigczem dyskwalifikuje z grona z osób rozsądnych xD To pewnie jakaś psychofanka.
  • Odpowiedz