Wpis z mikrobloga

Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą! Chyba każdy z nas z na te przysłowie. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć - ja właśnie zostałem taką sierotą. Jeśli chodzi o ankietę - Jest tort więc... podzielmy się nim wszyscy. W ankiecie wzięło udział 1100 osób.. 200 wysłało swoje propozycje jeśli chodzi o budowę ewentualnego portalu społecznościowego. Ja nie jestem w stanie sam tego wszystkiego ogarnąć. Moja skrzynka na wykopie płonie. Więc proszę was o pomoc :) Jeśli jesteście zainteresowani projektem skontaktujcie się ze mną na PW :) Potrzebujemy marketingowców, grafików, programistów, copyrighterów. Dobrze wiemy, że motywem przewodnim całej akcji było to, że nie da się zrobić takiej apki na tym co mamy..

Przyjmijmy sobie wszyscy w głowach, że aktualna wersja xepo to prototyp, który przez najbliższe tygodnie będę rozwijać, aby funkcjonalnie stworzyć produkt który odpowiada nam wszystkim.

W tym samym czasie odpalimy projekt na #github gdzie będziemy na bieżąco pisać apke. Zrobimy sobie jakiegoś Discorda i dogadamy ewentualne technologię oraz działanie naszego portalu.

#xepo #programowanie #programista15k #albicla
d.....0 - Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą! Chyba każdy z nas z na te przy...

źródło: comment_1611758737sY8YPSbaFiuxvrkxg7l6S9.jpg

Pobierz
  • 52
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dumdeedum: czy ty właśnie proponujesz tag autorski dla ewentualnej konkurencji dla wykopu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@drago110: a ty zebrałeś ludzi żeby pokazać jak dla jaj się robi portal w czystym pehapie, a teraz chcesz żeby na serio się zaangażowali w tworzenie sensownego portalu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zrozumcie mnie źle - trzymam kciuki, a cokolwiek by robić jest to znacznie