Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SebaD86: przecież tu całość kursów to takie losowe liczby że szok. Właśnie dla takich co myślą że niski kurs to pewna wygrana. W dodatku z koszykówką zawsze jest loteria.
  • Odpowiedz
@pi0tR3k: kurde, może być ciężko, bo nie zauważyłem, że dodałem tenis w Antalyi :/ a tam przez deszcz nie grają. Na innym kuponie mam spotkania stamtąd przełożone 2 dni :/ najwyżej zrobię cashouta xD
@tabarok: pewniaczków nie ma, ale zobaczymy. Jak wejdzie np. 17/18 to pokaże, że to jest może droga na bukmacherkę :) Ostatnio na fortunie widziałem gościa, który puścił taśmę kilkunastu meczy - kursy 1.1-1.5 i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SebaD86: ja tam się na typowaniu meczów nie znam, ale chciałbym się dowiedzieć jak można traktować mecz drugiej ligi japońskiej koszykówki jako "pewniaka", albo skoro ta Akita jest taka pewna, to po kiego podpórka, zamiast samej jedynki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JerzyDabczak: bo tu chodzi o to, że ma być jak najbardziej prawdopodobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A wiele koszów (np. wczoraj) padło mi przez remis. Skoro remis z kursu 1.3 robi kurs 1.22 to może być.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SebaD86: no, że ma być prawdopodobne, to ja wiem, ale jak są mecze w NBA, to na faworyta są kursy rzędu 1.05, a kursu na podpórkę nawet nie ma. To jak w japońskiej lidze padają często remisy, to może oznaczać, że albo wszyscy są na poziomie Lakersów, albo mecze są ustawione. Prędzej to drugie i za takich pewniaków, to można podziękować, a nie z nich robić taśmy na 20 meczów
  • Odpowiedz
@JerzyDabczak: ja podpieram, bo remis w kosza się zdarza. A skoro to ma być jak najbardziej prawdopodobna taśma - to wolę podeprzeć niż żeby weszło 17 meczy i 1 remis. Tym bardziej, że w kosza kurs remisowy nie jest dużo niższy ze względu na dość małe prawdopodobieństwo.
Ale że mi parę "normalnych" kuponów odpadło przez remis w kosza, tak więc podparłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SebaD86: no to jak grasz na ligę koszykówki, powtarzam KOSZYKÓWKI, w której na kolejkę jest kilka remisów, to powodzenia bez wiedzy z szatni ( ) tam się dziać musi lepiej niż w naszym #!$%@?łku PZPNowskim XD
  • Odpowiedz
@JerzyDabczak: no ale oprócz tego cała reszta weszła czysto (choć nie bez problemów). A że azjatycki kosz jest dziwny to wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na razie 11/11 i dwunaste wchodzi
  • Odpowiedz