Wpis z mikrobloga

@xxxCZARNY:

Ty jesteś z tych tchórzy, którzy będąc antysemitami, nie mają na tyle odwagi cywilnej i honoru, aby potrafić to przyznać, tylko się wykręcasz jak tchórz?

Jak ci narodowcy z faszystowskiego Marszu Niepodległości, którzy nie mieli na tyle odwagi aby przyznać wprost że są rasistami, więc wymyślili zastępcze kretyńskie hasło, że są: "separatystami rasowymi"? Więcej odwagi w głoszeniu przekonań, cykorze xDDD

a to są polskie bajki?


@VrubeL: a jak polski
@CosyGrave Ja tu widzę podobieństwo do memicznego szyda. Nie ma ani jednego obrazka przypominającego araba.
Tak łatwo jest wam prawilnym lewusom szafować wzniosłyni hasełkami..

Semitami są nie tylko szydzi koziołku matołku.
A no tak, zapewne autor zestawienia, również miał na myśli arabów i inne nacje semickie.
@xxxCZARNY: Dlaczego dla Ciebie osoba, która uważa, że antysemityzm w Polsce występuje to nazywasz go nienormalnym?
Masz tak, że ludzie o innym zdaniu niż Ty są nienormalni, a Ty jesteś wzorem normalności?

Człowieku, dla mnie to czy jest lewakiem czy nie, nie jest tak ważne jak dla Ciebie, nie muszę przeglądać jego wpisy, bo dla mnie czy będzie tym >mitycznym lewakiem nie robi z niego osobę do odstrzału czy ostracyzmu

Jest