Wpis z mikrobloga

Kisnę z ludzi, którzy popierają Hołownię. To jest chyba najbardziej tępy elektorat. Głosują na partię, nie znając jej struktur, programu, członków. Sam Hołownia kreuje sobie content "Pogodzę wszystkich", ale nie ma żadnych pomysłów ani dotyczących gospodarki, ani społeczeństwa.

Żeby tego było mało - Do tej partii napływają największe odpały w polskiej polityce. Gil-Piątek z Lewicy, teraz wybitna "ministra" Joanna Mucha, która ostatnio została wręcz skompromitowana w Polsacie podczas rozmowy z jakimś młodym redaktorem.

Żeby tego było mało, do "Ruchu" ma przejść jeszcze stary SBek Boni, który już powinien być politycznym trupem.

Taka to "świeża krew", że partia kreująca się na "fajną" z facetem z "Mam Talent" u sterów, która przyciąga karierowiczów z PO i Lewicy, a tak wysokie poparcie.

Wy jesteście po prostu niedorozwinięci xD

#holownia #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #polityka
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy: Mnie też dziwi, że ludzie znowu łapią ten zgrany numer. Najpierw Palikot, potem Petrus, teraz Hołownia. Przy Kukizie można było się nie połapać, bo typ wyskoczył z innej półki. Mimo jego nieumiejętności, wydawał się szczery i to ludzi do niego przekonało. Hołownia to taki śliski typek
  • Odpowiedz
Mnie też dziwi, że ludzie znowu łapią ten zgrany numer. Najpierw Palikot, potem Petrus, teraz Hołownia. Przy Kukizie można było się nie połapać, bo typ wyskoczył z innej półki. Mimo jego nieumiejętności, wydawał się szczery i to ludzi do niego przekonało. Hołownia to taki śliski typek


@TantnisKrzyzowiaczek: to samo pytanie, na kogo glosować w takim razie skoro nie Polska2050 ?
  • Odpowiedz
Im więcej takich postów tym bardziej się upewniał, że Hołownia to dobry wybór. Jak widać będą pisać to głównie cudaki ślepo zapatrzeni w skompromitowane ugrupowania.
P.S. z braku czegoś lepszego popierałem Konfę, ale #!$%@? nigdy więcej.
  • Odpowiedz
tylko Nowoczesna i potem Ruch Gwiazdowskiego miały szansę coś zmienić w tym koorvidołku. Szanse zostały zmarnowane, a trzeciej może nie być na wiele następnych lat
  • Odpowiedz
@Pickle_Rick: Wystarczy spojrzeć na ludzi, którzy stoją za Hołownią, żeby wiedzieć, że to nie jest żaden oddolny ruch stworzony przez gościa, który nagle przebudził się obywatelsko i politycznie. Za tym stoją ludzie siedzący w polityce od lat i z paskudną przeszłością. Teraz w dodatku Hołownia zbiera cały odpad polityczny z platformy i lewicy i tworzy się bezideowa papka, której jedynym spoiwem jest "antypis'
  • Odpowiedz
Wystarczy spojrzeć na ludzi, którzy stoją za Hołownią


@TantnisKrzyzowiaczek: no a kto to za nim stoi ? Masz jakieś merytoryczne dowody ? Czy tylko takie populistyczne gadanie ?

Hołownia zbiera cały odpad polityczny z platformy i
  • Odpowiedz
@mrKuaku: Pierwszy z brzegu - Kobosko. Człowiek z podejrzaną przeszłością. I skąd Hołownia miał tak wielkie pieniądze na konwencje i działania jeszcze przed zbiórkami kampanijnymi? Chyba nie myślisz, że pozbawił się własnych oszczędności na ten cel. Wystawiałoby mu to opinię człowieka cokolwiek nierozsądnego, a nierozsądnych ludzi w polityce mamy aż za dużo. Już na początek funkcjonowania tego projektu politycznego (nie minęły 3 miesiące od złożenia papierów o rejestrację partii) zgarnął
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: ale wiesz o tym że Hołownia miał ponad 5 czy tam 7 milionów obywatelskich wpłat na kampanie prezydencką ? A potem ludzie zaczęli wpłacać na Polske2050 ? Uprzedzając pytanie, możesz to sprawdzić wszystko jest jawne.

W Kobosko nie zauważyłem nic podejrzanego, był dziennikarzem w GW.

Wymieniłeś 4 osoby któe zasiliły Poslke2050, zdajesz sobie jak niewielki to jest procent w porównani z pozostałymi tam ludźmi ? Ktoś to wyliczył i
  • Odpowiedz
@mrKuaku: Pisałam o niewiadomym pochodzeniu pieniędzy PRZED uruchomieniem zbiórek kampanijnych. Co do Kobosko, współczuję krótkowzroczności i nieumiejętności czytania między wierszami. Zajrzyj do życiorysu i zastanów się m.in. dlaczego pełnił rolę naczelnych w tak wielu pismach. Zapewne tylko i wyłącznie przez wzgląd na swoje niecodzienne walory i umiejętności, to pewne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Był członkiem Rady Atlantyckiej. Poczytaj sobie. Taki pierwszorzędny fachowiec nie mógł zostać zwykłym
  • Odpowiedz
Co do konfy, jeśli zmniejszenie kwoty wolnej od podatku, dobrowolny zus, obniżka VAT, umorzenie płacenia składek w czasie zapaści gospodarczej (tzw. pandemii) są dla ciebie populizmami, to nie rozumiesz pojęcia populizm


@TantnisKrzyzowiaczek: no widzisz, a gdy SH mówi o co najmniej dwóch z tych pomysłów, podniesienie kwoty wolnej i wsparcie dla bezrobotnych w czasie pandemii, obniżka podatków to zarzuca mu sie populizm

Co nie zmienia faktu że przez światopogląd konfa
  • Odpowiedz