Wpis z mikrobloga

Kisnę z ludzi, którzy popierają Hołownię. To jest chyba najbardziej tępy elektorat. Głosują na partię, nie znając jej struktur, programu, członków. Sam Hołownia kreuje sobie content "Pogodzę wszystkich", ale nie ma żadnych pomysłów ani dotyczących gospodarki, ani społeczeństwa.

Żeby tego było mało - Do tej partii napływają największe odpały w polskiej polityce. Gil-Piątek z Lewicy, teraz wybitna "ministra" Joanna Mucha, która ostatnio została wręcz skompromitowana w Polsacie podczas rozmowy z jakimś młodym redaktorem.

Żeby tego było mało, do "Ruchu" ma przejść jeszcze stary SBek Boni, który już powinien być politycznym trupem.

Taka to "świeża krew", że partia kreująca się na "fajną" z facetem z "Mam Talent" u sterów, która przyciąga karierowiczów z PO i Lewicy, a tak wysokie poparcie.

Wy jesteście po prostu niedorozwinięci xD

#holownia #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #polityka
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy: Widze, ze kasa z centrali wpłynęła. To uporządkujmy:
1. Na Polskę2050 nikt jeszcze nie głosował
2. Żeby program powstał trzeba go było najpierw przygotowac, nic nie dzieje się z dnia na dzień
3. Program będzie prezentowany w następnych 6 miesiącach
4. Z Platformy przyszła 1 osoba, oficjalnie 0,08% członków stowarzyszenia. Faktycznie tłumy.

Ja wiem, ze wszyscy tu są ekspertami i w jedna noc potrafią znaleźć wszystkie rozwiązania dla Polski,
  • Odpowiedz
@miki4ever: Głosowałem na CZŁOWIEKA, nie partię. Poparłem Mentzena. Zrobię to ponownie w kolejnych wyborach. Gdyby z mojego okręgu szedł Braun albo Winnicki, to może nie zagłosowałbym na Konfederację, kto wie.

Tym się różnimy.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: widzielismy juz probki i propozycje dzialalnosci ww. i w sytuacji gdy KO wypada najsensowniej jest... zle.

Nawet jesli Holownia to wydmuszka to potrzebujemy czegokolwiek by zmniejszyc wplywy / zlamac monopol wladzy PiS - sadze ze to jedyna szansa na to, bo innymi opcjami Polacy sa juz zmeczeni. Na moje odpowiednio pokierowani karierowicze moga byc sensownym batem na PiS, wlasnie dlatego ze beda chcieli ugrac sobie jak najlepsza pozycje.

Wybor
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Poza Muchą przypominam, że Szymon przyjął do siebie Jacka Kozłowskiego, byłego wojewodę mazowieckiego, oficjalnie pokłóconego obecnie z PO. Figura zamieszana w aferę reprywatyzacyjną w Warszawie. Rozbijanie konferencji prasowych zdesperowanych lokatorów, uchylenie zakazu na budowę biurowca przy Pl. Zamkowym..
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Przekonuje mnie to, ze jako jedyni z opozycji cokolwiek robia w obecnym czasie, silnie dzialaja w regionach, uruchomili sporo programow pomocy dla ludzi, z wypowiedzi wyglada na to, ze programowo tez beda mi w wiekszsoci przypadkow pasowac, chca waloryzacji kwoty wolnej od podatku, rozdzielenia Kosciola od Panstwa.

Oczywiscie pelna weryfikacja bedzie za pare miesiecy jak zaprezentuja program, ale poki co nie widze alternatywy. PiS to wiadomo, PO zajmuje sie
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Np. organizuje zajecia dla ich dzieci, korepetycje, pomaga osobom starszym. To sa setki akcji tysiecy wolontariuszy, ktore ulatwiaja zycie innych ludzi.

W sumie moge odbic pileczke, co takieg ozrobila Konfederacja dla przedsiebiorcow, zeby pomoc im w lockdownie?
  • Odpowiedz