Wpis z mikrobloga

@kezioezio: zajebiste smieszne - moja znajoma w wieku 27 lat własnie wyladowała na wózku stwardninie rozsiane czy jakieś - aż sie zastanawiam jaki dowcip ułożyć - wszyscy jesteśmy cyniczni z czarnym humorem, tacy cool - nas juz nic nie rusza do czasu aż ruszy nas. Zero w nas empatii
  • Odpowiedz
@Fugi88888: Jak się nie umie spojrzeć na żart jako żart to nic na to nie poradzę. Ja zawsze zastanawiałem się czy są żarty które w najmniej odpowiednim momencie mógłby rozśmieszyć osoby których to dotyczy. Np. Kiedyś z kuzynami piliśmy wódkę w święta i jeden z nich wzniósł toast „rach ciach babkę w piach”. Nie zauważył że za jego plecami stała basza babcia. Całe szczęście babcia miała demencję i zapomniała o tym
  • Odpowiedz
"Dlatego szpital w Plymouth wystąpił do sądu o zgodę na odłączenie aparatury podtrzymującej życie i zaprzestanie podawania mu wody i pożywienia. Zgodziły się na to żona i córka mężczyzny. 15 grudnia sąd się na to zgodził."
Pierwszy raz o tym czytam. Czy od razu dostał jakiś zastrzyk śmierci czy miał umierać śmiercią głodową? o.O
  • Odpowiedz