Wpis z mikrobloga

#!$%@? wie, teraz praktycznie nic nie przechodzi, a dodatkowo dostaje powody totalnie z #!$%@?, typu "Zdjęcie niskiej jakości" gdzie mam OnePlusa 7, który robi dobre zdjęcia
  • Odpowiedz
@inoks: mi na szczęście nie mówią że zdjęcie słabej jakości ale jak sprawdzam to dużo zdjęć z watermarkami, uważam że niantic powinno razem z mailem o odrzuceniu wayspota wklejać poradnik jak usunąć watermarka, bo dzieci które robią te nominacje (a czasem miejsce ma naprawdę potencjał) zniechęcają się, albo zaspamowują system jednym i tym samym punktem ale cały czas z watermarkiem.
  • Odpowiedz
@rochmir: większość odrzucają z nieznanego powodu. Dom z krzyżami na posesji prywatnej przeszedł a tablica z ptakami w parku już nie. Powód obrażalski i nękający. Tylko kogo się obraża ptaszkami to ja nie wiem
  • Odpowiedz
@rochmir: ja takie tablice odrzucam
@KURAK321: jak jest stara i obdarta to odrzuce, jak jakas wioska gdzie malo POIek, to przewaznie akceptuje.

Ale rozumiem, sam paluje sie z oceniajacymi bo mi kamienice przebudowana na burowiec odrzucaja jako wlasnosc prywatna. Swoja drogoa to jest najwieksza zaraza, bo pod to lapie sie 95% zgloszen
  • Odpowiedz