Wpis z mikrobloga

Czarzasty mógłby się poważnie zastanowić nad pójściem do wyborów tylko z Wiosną jako Nowa Lewica (centro lewica) i zostawić Partię Razem samej sobie. Jestem przekonany, że sporo ludzi zagłosowałoby na SLD, ale przeszkadzają im właśnie razemki z swoją niby "normalną zachodnią lewicą" i pomysłami podatków po 55 czy 75%, gdzie SLD chcę progu 40% dla dochodów +200tys, co jest jak najbardziej do zaakceptowania. Zandberg i jego partia na lewicy jest tym samym co Konfederacja na prawicy > ośmiesza daną stronę. Nie ma to jak zabrać człowiekowi połowę jego dochodów i powiedzieć, że to na wydatki publiczne... będzie się mógł Kowalski nowoczesnym autobusem czy pociągiem przejechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po co mu nowe auto...

#4konserwy #neuropa #wybory #razem #polityka
Nobody32 - Czarzasty mógłby się poważnie zastanowić nad pójściem do wyborów tylko z W...

źródło: comment_1611664997WJNSmORG9i7wwoSjajoPvY.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: A umiem. A ty umiesz? Nadal "niezbędność" nie jest równoznaczna z przymusem wykonywania danej czynności.

A odnośnie pracy - musi nie musi, jest tylu chętnych i jest tak mało wymagająca, że jest gównopłatna.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: nie wiesz, że to z rozmysłem jest robione? Nie znasz nikogo kto w biedrze pracuje lub pracował prawda? A jak znasz to zapytaj czemu kolejki do kas są. i czemu jak zadzwoni jedna po kasjerkę to od razu się pojawia druga.
  • Odpowiedz