Wpis z mikrobloga

Czy erecepty z formularzem są legitne? Potrzebuje znowu czegoś na sen, dostałem wcześniej od mojego lekarza receptę na Nasen, teraz chciałbym po prostu receptę, bez teleporady. Ma ktoś jakieś doświadczenie? #recepta #leki #farmacja #psychiatria
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cin-Cin: Jeżeli nie bedzie chciał Ci przepisać tego co chcesz to niech przepisze cokolwiek na recke rp i sobie przerób na jakieś benzo czy co tam chcesz, chyba ze chcesz rpw to byś musiał dostac rpw i przerobić, pozdrawiam!
  • Odpowiedz
  • 1
@kleboldswaifu:

Jeżeli nie bedzie chciał Ci przepisać tego co chcesz to niech przepisze cokolwiek na recke rp i sobie przerób na jakieś benzo czy co tam chcesz, chyba ze chcesz rpw to byś musiał dostac rpw i przerobić, pozdrawiam!


nic z tego nie rozumiem, jakie przerabianie ()
  • Odpowiedz
@kleboldswaifu: w aptekach są czarne listy przerabianych ppaierowych recept rpw. Za to, że farmaceuta taka przyjmie ma przypał, a jeśli zauważy na gorącym uczynku to ma prawo wezwać bagiety.

Na całe szczęście erp rpw ciężko podrobić, więc ten proceder z papierowymi jest coraz mniejszy.
  • Odpowiedz
@Lukaskovic: Oczywiście, ze ma prawo, a nawet obowiązek powiadomić bagiety, moich dwóch ziomeczkow zwinęli z apteki na 48h do aresztu i potem musieli dwa razy w tygodniu na komisariat chodzić, ale nie mieli żadnej sprawy w sądzie, nie wiem jak to się skończyło. A co do erecek tak jak wspomniałam to już slabo, no a papierowe recepty niedługo maja zniknąć
  • Odpowiedz
  • 0
Farmaceuta jak przyjmie lewą receptę nie ma przypalu ale jak się kapnie w trakcie realizacji to ma prawo zatrzymać rp i wezwać bagiety
  • Odpowiedz