Wpis z mikrobloga

Murki gram od startu ligii i jestem noobem 87 lvl assasin. Na ten moment staram sie zrobic 6l na klacie uniq i spalilem orbow pewnie juz za 1-2 ex. Podpowiedzcie gdzie farmic kaske
#pathofexile
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YouogY: pobierz sobie Awakened PoE trade, program który podaje szacowaną wycenę itemów. W tej lidze goniłem po kilkadziesiąt chaosów itemy które normalnie bym #!$%@? do vendora.
  • Odpowiedz
@YouogY: Ja sprawdzam i zostawiam głównie biżuterie, jewele, cluster jewele bo zajmują jeden slot i może kiedyś ktoś je kupi, w przypadku reszty gearu to zostawiam HP+duo/tri res i jakiś MS/EDWA/AS.
  • Odpowiedz
@YouogY: mogly byc tyle warte, albo takie same tylko z lepszymi rolkami. Wpisz na yt pidzam wycena. Jego filmiki na ten temat pomogly mimo, ze mam 300 godzin.
  • Odpowiedz
@YouogY: No to do T12 nie potrzebujesz 6L( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie T14+ to nic strasznego, normalne mapki. Pooglądaj sobie na youtube jak dokładnie działa atlas. Do red mapek od zera można dojść w 12-24 godzinu więc nie jest to trudne.
  • Odpowiedz
@YouogY: No w #!$%@?, a 6l można było kupić za 6EX :D Tylko tak się na nią wkurzyłem i powiedziałem sobie że co by się nie działo i bym miał grać do końca ligi to ją zlinkuję :D
  • Odpowiedz