Wpis z mikrobloga

W Neonet przypisało do mnie konsolę, była gotowa do wysyłki brakowało tylko gry ghost of tsushimaktora jutro najprawdopodobniej byłaby więc wysyłka również jutro. Ale anulowałem zamówienie. Wszystkim którzy zamówili raczej powinni wysyłać na bieżąco :)
#ps5 #neonet
  • 9
@jakubiak-patryk: no nie wiem właśnie, poinformowała mnie że to już nie przejdzie bo będzie jedna pozycja i jest to jeden zestaw, nie da się zwrócić jednej z nich tylko komplet, chciałem wydymać Freda a mało Fred nie wydymał mnie xD
500 zł przepłacać, dziękuję bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mazurskimazur: ze zwrotem ?
Konsulat na infolinii, zapytałem jak będzie wyglądać faktura i czy pozycję będą rozdzielne, stwierdził że będzie jedna pozycja Zestaw PlayStation 5 + Pad Ps5 + 3 gry (nazwy gier).
Anulowałem bo dwie gry już posiadam, plus do tego 500 zł przewartościowany zestaw no i zamówione mam na RTV z DS :)
@testaccount9432: chyba jednak nie oszukał, o tym wspominał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mazurskimazur: "Mirasy, jest duża #!$%@? z Neonetem. Zamówienia od 26.01 do 31.01 nie mogą być zwracane nawet jeśli są rozbite. Neonet wysyła regulamin w którym jest pkt.

W przypadku skorzystania przez Uczestnika z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zakupionego
Produktu Promocyjnego, Uczestnik Promocji zobowiązany jest do zwrotu towaru
pełnowartościowego, czyli wszystkich produktów z zestawu,