Wpis z mikrobloga

@Brel: Kurła, kiedyś to chłop się nie przejmował takimi rzeczami.
Wysłał starą z wiadrem do studni, sam się wykąpał raz na jakiś czas w rzece i było okej.
Co to za typ faceta co potrzebuje wodę bieżącą w domu :)
@Brel: Spoko moja siostra kiedyś pocisnela mojemu mężowi „Ty szwagier to nic nie umiesz w domu zrobić”
To jej ze stoickim spokojem odpowiedział ze wystarczy mu to ze w czasie naprawy zarobi kilka razy więcej niż wyniosła naprawa.
Dodam ze jej mąż z kolei to oczywiście złota rączka 4K na rękę w czyerobrygadówce
@Brel: Najczęściej tacy ludzie to frustraci, których boli to, że komuś bardziej kalkuluje się zapłacić za usługę, niż uczyć się czegoś od nowa. Bo wcześniej uczył się innych rzeczy, dzięki którym stać go na to, żeby zapłacić fachowcowi. Lubię sam coś porobić w domu, ale jak mam się użerać z jakimś gównem pół dnia, a potem zrobić to jako-tako, bo nie mam do tego smykałki i nigdy nie miałem okazji się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BBQx: Ok, można robić to w ten sposób. Daleki jestem od twierdzenia że prawdziwy facet musi umieć postawić dom, naprawić auto i obsłużyć każda maszynę, jednak jakieś podstawowe zdolności manualne powinien mieć, dlatego dobrze że są takie filmiki. Chociażby przykład cieknącego kraniku w sobotę wieczorem, gdzie fachowca już nie znajdziesz, a do Castoramy podjechać zdążysz. Nie zawsze ma się pod ręką fachowca.
@JaFracek: Z tym ze jeśli nie ma tej smykałki a ja mam, jako żona córka hydraulika xD to nie będę gościowi umniejszać.
Powinen być taki balans, ale nieststy w tym swoece facet ktiry nie umie wymienić uszczelki to nie facet a jak baba potrafi to już feministka ¯\_(ツ)_/¯ chory kraj chore standardy