Wpis z mikrobloga

#zycie #jakzyc

Sytuacja wygląda tak że na chwilę obecną mam lvl 21.
po liceum zrobiłem przerwę bo nie chciałem być typical nastolatkiem który idzie na byle gówno bo tak wypada.
poszedłem teraz na informatykę natomiast coraz bardziej widzę że to nie dla mnie bo nie widzę siebie w tym zawodzie.

w życiu nie mam jakoś źle, na mój wiek sporo odłożyłem i zarabiam 4.5k co wydaję mi się dobrym zarobkiem nie posiadając jakoś wiele kwalifikacji.
natomiast kończą mi się już pomysły co mógłbym w życiu robić, tak naprawdę całe życie sam dbam sam o siebie i nie miałem nikogo kto "mógłby pokazać mi Świat i do czegoś zachęcić" mimo że wiem że każdy sam swoją drogę musi znaleźć.
w przyszłości planuję własny biznes natomiast do tego potrzebuję większego nakładu finansowego który z czasem przyjdzie.
jednak na chwilę obecną żadna praca mnie nie jara, gdziekolwiek nie pójdę i czuję że stoję w miejscu.

Teraz pytanie
Czy ktoś kto miał podobnie, jak znaleźliście rozwiązanie odnośnie tego co chcecie robić w życiu.
i drugie
Czy istnieje coś takiego, jakiś doradca i żeby to naprawdę działało xD który mógłby mnie nakierować na dobre tory?
(chodzi o studia/prace)

Bo jak myślę o życiu na kredycie i że spojrzę na siebie w lustrze w wieku 50 lat z myślą że nie zrobiłem nic żeby życie zmienić to myślę że tylko lina mnie dalej czeka.

Za każdą podpowiedź Bóg wam w kablach rj45 wynagrodzi.
  • 1
  • Odpowiedz