Wpis z mikrobloga

@BennyKill: Jeśli podobał ci się Breaking Bad to polecam Better Call Saul, tylko jest jeszcze w produkcji, zostały im chyba ze 2 sezony

Pierwsze 2 sezony Gomorry
Pierwsze 2 sezony Skins UK
Czarnobyl w miarę nowy, ale wypada znać 10/10
Służby
  • Odpowiedz
@BennyKill: Z klasyków to chyba jeszcze nikt nie polecił Rome - jak na swoje czasy był świetny imo. No i co rzadkie dzisiaj, twórcy wiedzieli kiedy ze sceny zejść. Nie było sztucznego przedłużania opowieści i wymyślania wątków z dupy aż ostatnim trzem widzom zbrzydnie.
  • Odpowiedz
@McDermott: a so to ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@costelo: Gomorre polecał mi mój brat, ale obejrzałem dwa odcinki i z braku czasu przestałem. Skins się powtarza, więc widocznie coś w tym jest. Czarnobyl obejrzany, zgadzam się 10/10. Animatrix zapisany (nie wiedziałem, że jest taki wynalazek jak animowany matrix), dzięki!
@Stashqo: oj tak, +1, niektórych kontynuacji wolałbym już nie musieć oglądać... Rome zapisane, dzięks
@IgorK: tak +/- jak za zabójstwo 25 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ElenaDaveraux: you need to curb your enthusiasm with curb your enthusiasm. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kojarzę ten serial gdzieś z reklam czy coś - po twarzy
  • Odpowiedz
@BennyKill: Gomorrę też bardzo polecam, z kilku powodów:
- ciężki, surowy klimat, realizm
- brutalny, bardzo dosłowne sceny zabójstw i tortur
- praktycznie brak pozytywnych postaci, wszyscy są źli, ale i tak się przywiązujesz
- genialny soundtrack!!!
- serial jest europejski, więc fajna odskocznia od USA, inaczej się oglada
  • Odpowiedz
tak +/- jak za zabójstwo 25 lat


@BennyKill: polecane już w tej dyskusji "Rzym" (jeden z najlepszych seriali jakie widziałem), "Kompania Braci" "Miasteczko Twin Peaks" (zwłaszcza pierwszy sezon), pierwsze sezony "Archiwum X", pierwsze sezony "Lost". Ze starszych "Stawka Większa niż Życie" (genialny Emil Karewicz) - wbrew powszechnej opinii nie jest jakoś szczególnie nasycony PRLowską propagandą, "Alternatywy 4".
  • Odpowiedz
@IgorK: Kompania Braci wiadomo klasyk. Archiwum X jeszcze w tv leciało to się oglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lost mam na liście. Polskie na razie pominę. Dzięki!
@Zgrywajac_twardziela: @IgorK: próbowałem zacząć Twin Peaks w nocy, ale no nie wiem... nie mogę przebrnąć przez pierwszy odcinek już chyba drugi czy trzeci raz. Strasznie nużący dla mnie, ale w sumie to pilot, więc pewnie
  • Odpowiedz