Wpis z mikrobloga

@MKULTRA: A kto ma to sfinansowac, przy kulejacej gospodarce przez covid, 14 emeryturze, 500+ itd. Dodam jeszcze, ze deficyt jest najwiekszy w tym roku. Skad maja byc na to pieniadze?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
zlikwidowanie bezdomności do 2030, deklaracja budowy mieszkań socjalnych, potępienie spekulacji na rynku mieszkaniowym


@MKULTRA: znając dotychczasowe osiągnięcia socjalistów i centralnego planowania jakoś do 2026 parę milionów ludzi straciłoby dach nad głową

Zlikwidować biedę ustawom!!
  • Odpowiedz
A co dokładnie miałoby to prawo oznaczać?


@organista_onanista: Myślę, że bez odpowiedzi na to pytanie nie ma co dalej dyskutować.

Jak dla mnie zapewnienie dachu nad głową ludziom, którym podwinęła się noga to jest szlachetny cel, i powinno się do tego dążyć, np. w jakichś obiektach komunalnych, gdzie warunkiem pobytu jest przestrzeganie regulaminu i wykonywanie prostych prac.

Z drugiej strony, co bardziej czerwoni słysząc słowa "mieszkanie", "prawo" wyobrażają sobie kawalerkę
  • Odpowiedz
@MKULTRA: no tak, bo jak libki kochają coś z niskie podatki to automatycznie oznacza, że podoba mi się w tym kraju wszystko. Jak zoidberg zaora mazowieckiego to też propsuję mimo, że na ogół gardzę. Nie generalizuj
  • Odpowiedz