Wpis z mikrobloga

  • 0
@vortange05 @Wieczna_Konkubina
Prawa do książek dla dorosłych od czasu wydania nowego kanonu miał w Polsce Foksal (czyli jedna z największych grup wydawniczych w naszym kraju) poprzez swój imprint - Uroboros. Niestety coś poszlo nie tak po drodze (pewnie licencja była bardzo droga, a sprzedaż książek u nas jest jaka jest). Zaczely się coraz większe opóźnienia i zmniejszanie liczby wydawanych tytułów.
Uroboros oprócz wydawania książek z nowego kanonu wznowił trylogię Zahna i miał w planach Plagueisa, ale nie zdążył, bo niedawno oglosil, że 31 marca tracą licencję.

Zobaczymy co będzie dalej. Oczywistym kandydatem na następcę jest tu Egmont, który wydaje komiksy i książki dla dzieci i młodzieży, ale podobno ta sprzedaż też nie idzie jakoś szałowi
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś może czy/gdzie można dostać legalnie ebooki SW? Książek fizycznych trochę mam, mam też prawie 200 e-booków, niestety "pirackich" - chętnie zapłaciłbym za epuby, ale nie udało mi się nigdzie znaleźć więcej niż jakiś pojedynczych tytułów do kupienia.
  • Odpowiedz
@Kick01: after all wydaje mi sie że te legendy były spoko ale wiele syfu było i jakby wybierać dobre ksiązki nie jakieś wybitnie ale średnie to by z tej kolekcji ubyło dobre 30 jak nie 40. Poza tym kwestia spamiętania wszystkiego przy takiej kolekcji to masakra, ja już z czasem ledwo jestem w stanie powiedziec co sie działo w ksiązce typu inwazja czy szturm Stackpole'a. Teraz bardziej takie książki mają
  • Odpowiedz