Wpis z mikrobloga

@synbozy777: w ESO jest trochę jak w Wowie - abonament zawiera wszystkie stare dodatki i dlc, oprócz najnowszego, w tym przypadku Greymoor. Na początek oczywiście starczy ci nawet sama podstawka, na niej na spokojnie można wbić sobie 160cp. Potem możesz kupić sobie Greymoora i płacić za ESO Plus. Ogólnie nie polecam traktować ESO jako gry B2P, bo potem czytam te pierdy płaczków, co nie mają 50zł na miesiąc i mi się
@TechnoYoda: nie pamietam ile kosztowal abonament do wowa, ale 50pln na miesiac chyba nie jest taka zla cena (co zalezy od samej gry w sumie) xD

Co do tego miesiecznego abonamentu, zamiast placic to dwieście coś - zaplace 50pln jako abo i mam dostęp do wszsytkich dlc? oraz jak rozumiem steam nie bedzie mi sciagac z karty 5 dych kazdego miecha i moge to normalnie wylaczyc lub ręcznie placic wtedy kiedy
nie pamietam ile kosztowal abonament do wowa, ale 50pln na miesiac chyba nie jest taka zla cena (co zalezy od samej gry w sumie) xD


@synbozy777:

w ESO masz:

1 miesiąc - 50zł,
3 miesiące - 135zł (45zł/mc),
6 miesięcy - 240zł (40zł/mc)
rok bodajże 460 (38zł).

Co do tego miesiecznego abonamentu, zamiast placic to dwieście coś - zaplace 50pln jako abo i mam dostęp do wszsytkich dlc?


@synbozy777: DLC
@TechnoYoda: jeszcze jedno pytanie, płace 50pln za 1 miesiac abo i moge bźikać czy musze kupić tez podstawke za 70pln? abonement to konto vip?

bo jak mam byc szczery to te ceny troche mnie odstraszyły xD
greymoore 150pln ;_;
reszta po jakies 50 a to nie som tanie rzeczy xD
@synbozy777: musisz kupić podstawkę osobno, potem ESO+ które jest w teorii opcjonalne, ale tak jak mówię, lepiej traktować ESO jako grę z abonamentem. Co do cen polecam sobie sprawdzić cdkeys/gamivo, jest dużo taniej, rzadko kto kupuje z oficjalnej strony.

Podstawka ESO to Tamriel Unlimited, sa też wersje ze starszymi dodatkami, ale to już opcjonalnie.

Co do ESO+ - ogólnie na Twoim miejscu nie kupowałbym od razu, na początku gry nie są
@TechnoYoda: i teraz cholera nie wiem xD niby chce zagrac bo kocham skyrimka i bym se pogral w swiecie elder scrolls i te ceny nie sa az takie zly jakby sie zastanowic, ale z drugiej strony łapa mnie świerzbi jak mysle ze mam wydac tyle hajsu xD zastanowie sie jeszcze, ale dzieki za informacje i tak <3
@andrewasos:

też jestem miłośnikiem Skyrim, ale od tego się mocno odbilem


@andrewasos: no dokładnie. Też znam osoby co lubią Skyrima a od ESO się odbili. Dlatego twierdzę, żeby @synbozy777 kupił samą podstawkę np. na cdkeys są bodajże za jakieś 30-35zł i sobie pograł chociaż z tydzień i potem ew. decyzja o ESO+, bo 30zł za podstawkę to nie pieniądz, a jak dołożysz eso+ to się już robi 80zł i juz