Wpis z mikrobloga

@DuncanIdaho: nie mam tego krzesla ale mam bardzo podobnie wyglądające, strasznie mnie wkurza to ze ta poduszka na gorze jest dla picu i tak naprawdę wsparcie plecy głowa nie istnieje, ja ze swojej strony odradzam, ale ekspertem nie jestem. chyba pare dni temu ktos szuakal wiekszej poduszki pod glowe do tego krzesla chyba to ogolny problem. Problem polegal na tym ze na dole jest duza wypuklosc na dol plecow, element ciemniejszy,
  • Odpowiedz
@DuncanIdaho: ja mam 184 i od 2 miesięcy mam tego markusa za 499 i szczerze, to aż przerósł moje oczekiwania. Jest sztos, ale nie mam porównania bo wcześniej siedziałem na fotelu za 50 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@DuncanIdaho Polecam podjechać i wypróbować w sklepie. Ja już go miałem kupować ale, że do Ikei mam blisko to sprawdziłem czy faktycznie taki wygodny, no i niestety kompletnie mi nie podszedł. Warto samemu przetestować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HumanBeing: nie, bo mieszkam cały czas z rodzicami. Chciałem go kupić do pokoju, który wynajmuję, ale nie przeprowadzę się jeszcze przez wiele tygodni (semestr zdalny). A transport tego pociągiem nie wchodzi w grę xD Chyba, że przekonam rodziców do podwozki autem.
  • Odpowiedz