Wpis z mikrobloga

@Bounty: Witam, warto przypomnieć że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- zakaz rozwodów
- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- rozstrzelanie nieprzychylnych dziennikarzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy

Oraz że konfederacja nie ma żadnego programu gospodarczego

A oszust @Asmo założył się o usunięcie konta, przegrał i konta nie usunął
@rossoneri: Kolega widzę dopiero od niedawna śledzi poczynania liderów Konfy :) No nic, odwalę googlowanie za Ciebie, leniuszku.
Cytat Bosaka o rozwodach (to chyba z jego programu wyborczego):

Oznacza to, że niezależnie od tego, czy jesteśmy wierzący czy nie, prawo będzie oparte o zasady religii chrześcijańskiej, co oznacza zupełny zakaz aborcji, a gdyby trzymać się litery prawa kanonicznego – również rozwodów.

O homoseksualiźmie to akurat Braun się wypowiedział:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-03-21/grzegorz-braun-chce-karac-za-homoseksualizm-biedron-powinien-trafic-do-wiezienia/
O sędziach:
Kolega widzę dopiero od niedawna śledzi poczynania liderów Konfy :)


@JozefMatlab: Pana posła Grzegorza Brauna śledzę od roku 2014 :). Mi chodziło czy to jest oficjalne stanowisko partii Konfederacja, nigdzie takiej informacji nie widzę
@rossoneri: czekaj, próbujesz mnie przekonać, że człowiek, który:
- był zgłoszonym przez Konfederację kandydatem na prezydenta
- jest ich aktualnym rzecznikiem prasowym
- (subiektywnie) jest drugim najpopularniejszym, po JKM, członkiem Konfy
nie jest wyznacznikiem stanowiska partii?
@Moitessier: po prostu nie interesują mnie:
- zakaz rozwodów
- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem.

A widzę jak inne opcje głosowały w sprawie np. 14 emerytur czy podnoszenia podatków bądź ograniczania wolności -> te kwestie są istotne dla mnie
@rossoneri: W kwestii 14 emerytury Braun wstrzymał się od głosu (jak połowa konfederacji) xD Widać nie jest dla niego ważne to co dla ciebie

@JozefMatlab Do konfy mogliby dołączyć nawet zbrodniarze wojenni i Trynkiewicz, ale i tak by na nich głosowali bo chcą znieść podatki (oczywiście zachowując socjal xD)
@Serrrek: ale czy palenie Polaków w piecach to oficjalny program NSDAP czy prywatne zdanie Hitlera?( ͡° ͜ʖ ͡°)

bądź ograniczania wolności

nie interesują mnie:

- zakaz rozwodów

kara więzienia za homoseksualizm

- zakaz bluźnierstwa

- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem


Żelazna logika xD