Wpis z mikrobloga

@rozjuszony_przecinek: ale to ty zadzwoniłeś pisząc do mnie o polaczkach i zamykaniu japu xD

ja jedynie wyśmiałem rudego, który był w tej walce mniej wygadany od ciebie niz ty tutaj pod wpisem na vikop xD

Poirier wygrał, bo był lepszy, ja swoje zarobiłem dzięki temu wynikowi, a ty tam się możesz najwyżej spluć na portalu ze śmiesznymi obrazkami ()
@Tywin_Lannister

Porównujesz dwie kompletnie różne dyscypliny, taktyki na walkę i lata aktywności. Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o sporcie, to byś takiego porównania nie dał, bo rudego przegrana to efekt obitej nogi.
Po drugie 'xD xD xD xD' po każdym zdaniu wygląda jakby to pisał jakiś dzieciak.
Po trzecie Conor dostał w papę, jego dyspozycja była wyraźnie gorsza, ale twój komentarz to januszowanie połączenie z gimbusiarskiem wylewem emocji ;)
@Szypki_jaszczomp ale co niby było ustawione? XD nikt o zdrowych zmysłach nie mogl postawić wtedy na connora. W boksie to on by przegrał nawet z jakimś porterem albo thurmanem, jeszcze Floyd zarządził większe rękawice. Ludzie nie rozumieją że to dwie inne dyscypliny.
Przypomina mi się jak kilka lat temu błachowicz chciał się bić z Adamkiem xD Adamek w ringu by go zgwałcił, a błachowicz w klatce zrobiłby z tego drugiego kalekę