Wpis z mikrobloga

@Pershing666: Nie wiem, czego konkretnie szukasz, więc się wypowiem ;) A właściwie podrzucę, co sam czasem oglądam:

Jeżeli szukasz klasycznego kanału w stylu "wczesnego ŁB", czyli 2-osobowa firma realizuje projekt od A do Z, pokazując długie odcinki z poszczególnych etapów - wbijaj do Pana Michała na "4LiveTech": https://www.youtube.com/c/4LiveTechTv/videos. Realizują projekt niewielkiego domu z poddaszem, ale nie tylko do SSO, a pod klucz (z wykończeniówką). Ale ostrzegam: to człowiek spokojny, ogarnięty, szanuje
@berman: Nie miałem pojęcia, że takie kanały istnieją także dzięki za polecenie. Z Twojego opisu aż się chce zabierać za oglądanie. :)
W ogóle dobre pytanie założone - przyroda nie lubi próżni i tę lukę po ŁB z pewnością można zapełnić tylko jak widać po powyższych linkach trzeba po prostu poszukać. Moim zdaniem widzowie się po prostu przyzwyczaili do kanału ŁB, jak do jakiegoś kiepskiego serialu, bo tam wiedzy merytorycznej było
@Scottie-33: Dokładnie tak jak piszesz - natura nie znosi próżni :) Od siebie uzupełnię, że te kanały oglądam już dawno, jak ukaszek jeszcze nadawał, no i porównanie jego popeliny (psy/koparka/kawusia) z tymi porządnymi treściami powodowało, że jego odcinki leciały na szybkim podglądzie - jeżeli w ogóle je oglądałem ;)
@kwmd: ogladałem Rolicza jaj zaczynał, pełna profeska musze przyznac ale wydaje mi sie ze z biegiem czasu 'urusł w piórka' i poprostu stał sie nudny. Jezeli ktos chce sie dowiedziec jak profesjonalnie zrobic zabudowe karton gips lub wykończyć mieszkanie to szczeże polecam zajżeć na jego kanał. A do listy fajnych kanałów mozna z czystym sumienie dopisac 'artfliz'
@Pershing666: mi się najlepiej ogląda "Co dziś robimy", nie są profesjonalistami ale jest dużo luzu i tak do codziennego oglądania mi najbardziej pasują, bo są normalni i nie odbija jak niektórym ale też jest dużo filmów gdzie pokazują jak coś zrobili.
Jak chcesz się czegoś nauczyć i zobaczyć jak się coś robi to z remontowych polecam Remont4U i Artfliz - dużo konkretów i profesjonalizmu. Co do tematów budowlanych to od czasów
@Pershing666: jego problem jest taki że nie dotrzymuje słowa i nie przyjmuję krytyki do siebie tak to by się dało go oglądać ale jak co odcinek mówi że coś będzie robił a mijają miesiące i tego nie robi to jest coś nie halo tak samo shadow bany też nie powinien tego robić