Wpis z mikrobloga

Czy kto jeszcze nacina się na pełny crash konsoli #xboxseriesx w Borderlands 3?

Po kilku godzinach rozgrywki, regularnie gra zatrzymuje się, audio wchodzi w pętlę a po chwili następuje wyłączenie konsoli. Wymaga ręcznego ponownego uruchomienia przyciskiem power. Zdarza się w trakcie gry, ale również przy zostawieniu konsoli w menu wewnątrz gry.

Widziałem podobne zgłoszenia na twitterze z grudnia (dosłownie jedna, dwie osoby). Dzisiaj zgłosiłem to przez ichnią 'crash report app', która wydaje się bez sensu, w kategorii nie ma hardware crash i nie wysyła nawet mailowo żadnego potwierdzenia by dosłać dodatkowe materiały/sprawdzić status zgłoszenia.

#xbox
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mulander: miałem to ja, strzelam, że to mnie na twitterze widziałeś.
Wysłałem zgłoszenie do Gearboxa ale chcieli filmik jak to wygląda, powodzenia, że będę kilka godzin czatować z telefonem czekając na crash xd
@Just_Doesnt_Know dzięki za link! Zgłosiłem i załączyłem nagranie. Doskonale rozumiem twój niepokój, mnie też nie cieszy pełny crash konsoli z powodu gry. Może teraz coś z tym zrobią. Będę wołał, jeżeli dostanę od nich jakieś info zwrotne.
@Just_Doesnt_Know dzięki dodałem do zgłoszenia, najpierw odpisał mi jakiś pacan nie czytając nawet pierwotnego zgłoszenia. Poprosił o wideo, mimo że było już załączone i dał instrukcję resetu cache i reinstalacji gry... Jeżeli mi się uda przebić do kogoś kompetentnego to dam znać.
Odpisali.

We've been able to collect enough info about this issue to notify the development team, and they're currently looking into it.

We don't have visibility on their progress here in customer support, and won't have a timeline for the fix to be implemented.


@Just_Doesnt_Know Mam nadzieje, że to faktycznie trafiło na development i ktoś to poprawi.