Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 to świetna gra. Bawiłem się bardzo dobrze, a marudzenia o nieliczne błędy nie rozumiem. Może jestem za stary i dla mnie ważniejsza jest zabawa, niżeli dopatrywanie się błędów.

Zastanawia mnie jakie będą DLC...


Poza tym, może ta #!$%@?


Historia i główne misje poboczne były nieco za krótkie. Tyle lat czekania i skończyłem wszystko w 130h? Trochę słabo.

Jakby kogoś interesowało to grałem na #stadia i nie miałem problemów. Opóźnienie niezauważalne, wyglądało dobrze (choć wiem, że 4k w RTX to dopiero mega frajda). Nie musiałem kupować nowego PC ani konsoli. Jestem pewny, że to nie moja ostatni gra w tym systemie. To swego rodzaju rewolucja dla takich niedzielnych graczy jak ja.

Brakuje mi prologu, gdzieś czytałem, że tak miało nie być, ale nie mieli czasu na dopracowanie. Szkoda. Nie czuję przywiązania do Jackiego i jego postać to tylko taki przerywnik, niewiele znaczący poza "pierwszą misją, gdzie wszystko się #!$%@?ło".



Samo miasto jest bajeczne, wręcz chciałbym je odwiedzić.... Trochę nie wykorzystane.



Na koniec słowo o osiągnięciach. Wiedźmin 3 miał je fajniejsze. Teraz część graczy na mnie napluje, ale część kompromisów w grze (nie tylko osiągnięcia) takich jak słabsza grafika, spłycenie postaci i historii to wino "konsolowców". Gry na konsole są dużo "łatwiejsze", nie ma zbyt wiele rozbudowanych tytułów, gdzie masz wielki, otwarty i zróżnicowany świat, gdzie masz rozwój bohatera i budowanie więzi pomiędzy postaciami. Grałem w kilkanaście, może kilkadziesiąt tytułów na konsole i żadna z tych gier nie była w jakiś szczególny sposób wymagająca. Zdecydowana większość to liniowa fabuła, fajna grafika i czasami zauważalna muzyka. Jednak tytułów, które wymagają od gracza czegoś więcej jak "ide do przodu i strzelam" jest bardzo mało. Nie palcie mnie na stosie, bardzo lubię serię Uncharted, Last of Us też jest fajne, Spiderman jest "kozacki", a Guitar Hero Metallica to gra dla której kupiłm x360 :) Jednak tytułom typowo konsolowym jest daleko do Cybera (nawet z błędami), Wiedźmina, Baldur's Gate, seria Civilization, Starcraft... Można by długo wymieniać. Jest powód dlaczego gry typu Victoria nigdy (?) nie powstają z myślą o konsolach.

Pozdrawiam wszystkich graczy, nieważne jakiego sprzętu używacie :-)

#xbox #ps4 #konsole #pcmasterrace #gry
źródło: comment_1611433154AIXwukZ4sPbkjuPuZWa19w.jpg
  • 31
@boguslaw-de-cubalibre: ja w ogóle Alt nie wierzę,


co do DLC, to ja chciałbym, żeby powstało coś a la Night City Stories. Nie grałoby się V, tylko predefiniowaną postacią. Wystarczyłoby kilka misji dla takiej postaci, 2-3h gameplayu. Miasto jest super zrobione a w ten sposób można by pokazać jego różne oblicza bez konieczności zaczynania gry nową postacią.
Myślę o historyjkach typu:
- jesteś korpem, robisz w HR i musisz zatrudnić ileś tam
@LonelyBoy: zrobiłem wszystkie zakończenia, poza tym ukrytym. Zacząłem od Silverhanda biorącego mojego ciało, później z Rogue, a na koniec Panama. Ostatnie uważam za najbardziej pozytywne. Bardzo mi się podobało to co robiła Alt, jaj master hack na wszystkim i wszystkich. Ja się cieszyłem jak potrafiłem zainfekować kilku na raz, ona to zrobiła pięknie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguslaw-de-cubalibre:

Jestem pewny, że to nie moja ostatni gra w tym systemie. To swego rodzaju rewolucja dla takich niedzielnych graczy jak ja.


Streaming tak, ale nie stadia, zdechnie usługa i zostajesz z ręką w nocniku, korzystaj z GeForce now
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguslaw-de-cubalibre: arasaka proponuje v zamrażarkę do czasu wyczarowania ciała, które będzie pasowało ;). Alt nas nie robi w ciula, niestety.

Generalnie ogranie drugi raz z innymi wyborami (the devil) rzuca trochę światła na parę rzeczy. Ja za pierwszym razem przez przypadek palnąłem sobie w łeb xD. I to nie było najbardziej depresyjne wyjście...

To jak ukryli sekretne zakończenie to rak z przerzutami. Całe szczęście można sobie klepnąć +10 do licznika z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguslaw-de-cubalibre: 70% relacji z JS i/lub dobry wybór dialogu w misji chippin in (trzeba mu dać drugą szansę). I przeczekać 5min na dachu z wyborem zakończenia...
Obczaj sobie poradnik na yt. Ja to pchnąłem trickiem, bo w dwóch podejściach tą misję robiłem na wczesnym etapie i kasowałem nadmiar sejwów. A JS siedział na 60%.

Trzeci run sobie zrobię jak ta gra wyjdzie w pełnej wersji :D.
@boguslaw-de-cubalibre: Ciało V było przejmowane przez Johnnego, a po usunięciu Johnnego zostało uszkodzone, bo razem z nim trwale "wycięto" jakąś jego część już przejętą. Ingerencja Silverhanda zabrnęła tak daleko, że po jego skasowaniu ciało nie było już zdatne ani do użytku ani do przejęcia przez kolejny konstrukt, bo - siłą rzeczy - środowisko potencjalnego konstruktu było zniszczone. Ja tak to widzę. Mówią o tym zarówno Alt jak i Hellman. To właśnie
Gdy widzę pod tym tytułem zwrot "bawilem się dobrze" xd


@worldmaster: 133 godziny nabite i rośnie,

edit, teraz zauważyłem, że @boguslaw-de-cubalibre też ma 133h (ʘʘ)

@worldmaster: panie ja zrobiłem 100h i było super. Ale fakt, że u mnie gra ani razu się nie wysypała i nie miała większych problemów z płynnością ma też na to wpływ.


Na czym gracie bo czytam że na PS4 FAT 500g