Wpis z mikrobloga

Chciałem wrócić do swojego dziecięcego zainteresowania czyli rysowania. Problem taki, że długopisem tworzy mi się o wiele przyjemniej niż ołówkiem. Czy istnieje coś takiego jak długopis do rysowania, który da się zmazywać gumką czy coś xD Albo jakieś cienkopisy/ołówki/cokolwiek mające ten feeling rysowania długopisem. Jestem w tym zielony więc proszę Was o pomoc :D

#rysowanie #art #digitalpainting #grafika
  • 8
@Tamozaplotem Nie ma takiej zasady, wygogluj sobie ekspresję. Wiele dzieł rysowanych tuszem nie ma szkicu. Tak naprawdę w sztuce nie ma żadnych zasad, a jeśli już to po to by je naginać;)

@CanisMaioris Pewnie że tak, jeśli lubisz bazgrać długopisem i sprawia ci to przyjemność to czemu nie? Wiele starych koncenpt artów właśnie tak powstawała. Akurat uwielbiam rysować tuszem pisakami itp i mam nawet moje ulubione długopisy do szkicowania. Nie wiem jak
@CanisMaioris: Wiesz ja mam ten sam problem co Ty , próbowałem ołówkami, cienkopisami różnymi, długopisami żelowymi (te za bardzo "leją") i najfajniej i najprzyjemniej zwykłym długopisem mi się rysuje po dziś dzień, po prostu sprawia mi to przyjemność, to trochę jest jak siedzenie na bombie i bardzo uczy, bo np. jak coś #!$%@? to już nie ma odwrotu musisz jakoś to ratować innym sposobem innym konceptem :) tu poniżej długopisem narysowałem
Kaciorr - @CanisMaioris: Wiesz ja mam ten sam problem co Ty , próbowałem ołówkami, ci...

źródło: comment_1611508280kHJKaA9ASJSgWJhEgryqQD.jpg

Pobierz