Wpis z mikrobloga

Mam problem z #signal jest taka sytuacja: ktoś wysyła mi smsa i ta osoba jest również w signal ale nie ma dostępu do internetu. Ja dostaję smsa i mam dostęp do internetu. Odpowiadam na smsa ale odpowiedź leci przez signal a nie przez smsa. Czy można to jakoś rozwiązać? #bezpieczenstwo #android
  • 5
@Laggger97 o dzięki, ale to i tak trzeba uważać i samemu tego pilnować. Na szybkich odpowiedziach to nie działa. Mogłoby to automatycznie działać albo sprawdzać czy ktoś jest online czy offline i automatycznie decydować czy wysłać smsa czy signal
@cumpot własnie bez sensu jakby apka miała decydować jak wysłać. Chcesz wyslac bezpieczna wiadomość i kropka. Czasem to ma większy priorytet od tego aby gość natychmiast odczytal.
A poza tym, kto w obecnych czasach nie ma neta...
@trollasek bez sensu to jest właśnie to, że ktoś mi wysyła smsy a ja mu odpowiadam przez signal. Jak ktoś odinstaluje aplikacje to już nigdy więcej nie wyślę mu wiadomości no chyba, że też zmienię aplikację? A co do internetu i zasięgu - po Polsce to Ty nie jeździłeś za dużo?
Jak ktoś odinstaluje aplikacje to już nigdy więcej nie wyślę mu wiadomości


@cumpot: no to jest problem jak ktoś usunie apkę bez dezaktywowania konta, jedyna opcja to wtedy wypełnienie formularza: https://signal.org/signal/unregister/

osobiście nie korzystam z "szybkiej odpowiedzi" więc problem nie jest mi znany
ale chyba łatwiej wejść w apkę i dowiedzieć się niż skakać między apką SMS a komunikatorem