Wpis z mikrobloga

Do osób które zamówiły 22.01 zestaw ze spider-manem i kamerka w #mediamarkt dzwonilem dzisiaj na infolinie i dostałem trzy różne wersje dostawy:

1. Ze będzie za miesiąc bo narazie czekają osoby i realizowane są zamówienia z 18.12 był dodatkowy rzut szybko się wyprzedał i czekają na dostawę

2. Ze te zamówienia z 22.01 maja pokrycie i ze dostanę do 2-3 dni roboczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Pani z infolinii z gigantycznym kacem odpowiedziała ze chyba do końca miesiąca bo maja przyjechać dostawy (pewnie chodziło o pokrycie zamówień z 18.12 a nie o to nowe z 22.01) rozmowa wyglądała tak jakby chciała jak najszybciej ja skończyć

Do osób które zamawiały ten zestaw wczoraj macie jakieś informacje o dostępności? Wysłałem jeszcze maila jak dostanę odpowiedz to zawołam tutaj pulsujących komentarz poniżej

#ps5 #sony #konsole #playstation
Wajdzio - Do osób które zamówiły 22.01 zestaw ze spider-manem i kamerka w #mediamarkt...

źródło: comment_1611394669DWwGzNf4mL1Vy9n7bqk6OA.jpg

Pobierz
  • 31
@micha3l: nie mam ale to dlatego pewnie ze dzisiaj opłaciłem dopiero niby twierdzą ze liczy się moment złożenia zamówienia a nie moment płatności czyli tak jakby jestem w kolejce przed tymi co nawet zapłacili a zamówili później (to dwóch konsultantów mi potwierdziło) nie płaciłem odrazu bo nie wiedziałem kiedy będzie dostępna a wczoraj dodzwonić się na infolinie to było prawie nie realne
@kamilus0: Możesz mi tylko powiedzieć o której godzinie zamawiałeś? Albo który masz numer zamówienia? Chodzi mi tylko czy jestem po Tobie czy przed żeby wiedzieć czy się załapie
@kamilus0: Ok dziękuje Ci bardzo ja mam zamówienie z 17:30 wiec pewnie będzie tak samo jak u Ciebie. Pochwal się jak konsola już do Ciebie dotrze i jakie wrażenia z użytkowania ja się nie mogę doczekać jakie wrażenia robi pad bo wszyscy to zachwalają :)