Wpis z mikrobloga

#!$%@?, pamiętam czasy jak za 10zl było 5 cheesburgerów w promce xD A teraz to im chyba na na #!$%@?ę siadło z cenami =D


@EnderWiggin: polak to by wszystko chciał za darmo i półdarmo. Dziwne, żeby nie podnosili cen skoro twój rząd na który masz wpływ dowala z roku na rok nowe lub wyższe podatki każdemu w tym kraju. Oni tego żarcia nie wyczarowują z eteru a wszystko od produktów po
Oni tego żarcia nie wyczarowują z eteru a wszystko od produktów po wynajem lokali i koszt załogi kosztuje coraz więcej. Ale co ty możesz o tym wiedzieć.


@Janusz_z_Rivii: Nic a nic firmy nie mogą podwyższać cen, skoro popyt nie maleje, nic a nic. One żyją charytatywnie, na minimalnej prowizji, która ledwo utrzymuje lokal! (albo nawet dopłacają do biznesu, byle klienta zadowolić xD) Wykopki to śmieszne zwierzęta jednak xD Ekonomia na poziomie
wy się tam cieszcie


@Janusz_z_Rivii: Widzisz mnie w liczbie mnogiej? Może lepiej to skonsultować

ze wogole taki mcdonalds chce wam sprzedawać żarcie XD nie dla Polaka to


Oj hehe, ale kontra, brak mi argumentów. Jak tam, nie chcesz już podyskutować o obciążeniach podatkowych kochanego maczka? Jaka szkoda :( Odezwał się Wrocławianin od 2 lat w Niemczech xD
@apatozaur: Minimalna:

2013 - 1200 zł miesięcznie/168h - 7,14 zł/h na rękę ( sam pamiętam jak robiłem za 6 zł/h jak ktoś miał 10zł/h to było coś)
2020 - 2000/2800 zł miesięcznie/168h - 11.9/16,6 zł/h (student) na rękę

2x mac zestaw 2013 - 25 zł - ponad 3h pracy
2x mac zestaw 2020 - 29 zł - 2,5h pracy zwykły robotnik/student niecałe 2h

a ludzie często zarabiają więcej niż minimalna w