Wpis z mikrobloga

Hej, jakie macie doświadczenia z olejkami CBD? To działa? Jeśli tak, to jak? Nigdzie nie znajduję konkretów. Mówię o zażywaniu w małych dawkach - gdy ktoś miewa lekkie zwały, czasem lekkie stany depresyjne albo lękowe, za bardzo przeżywa stres itp. Znam osoby, które mówią, że "czują działanie", ale nikt mi nie potrafi wyjaśnić, na czym ono polega. Nie wiem no, działanie każdej substancji da się opisać, więc czemu tego nie? Czy ktoś z was zażywa/ł mikrodawki CBD na takie "standardowe" problemy życiowe w miarę zdrowej osoby i potrafi opisać, jak to działa?
#cbd #konopie i może #narkotykizawszespoko
  • 18
  • Odpowiedz
@hempmont: to ile zażywać dziennie przy stężeniu 500 mg? tak by umieć odpuścić np. stres po pracy wieczorem/w weekend (ale nie na zasadzie 'zażyję i odpływam', tylko ogólnie być mniej rozedrganą wewnętrznie, coś takiego).
  • Odpowiedz
stres po pracy wieczorem/w weekend (ale nie na zasadzie 'zażyję i odpływam', tylko ogólnie być mniej rozedrganą wewnętrznie, coś takiego).


@anecia889: to już lepiej melisę lub waleriane brać „na stres”
  • Odpowiedz
@anecia889 Z opinii ludzi zażywających wiem że te pobudzenie to bardziej poczucie motywacji ale przede wszystkim harmonii a to bardzo pozwala się zrelaksować. Cbd zajebiste jest na problemy skórne w tym temacie zdecydowanie warte polecenia
  • Odpowiedz
@przegladarkauzy Mnie yerba zwykle wręcz nieprzyjemnie pobudza i mogę pić tylko małe ilości, gdzie kawę piję w normalnych dawkach. Relaksu po tym nie doświadczyłem.

@anecia889 CBD działa jak słaby uspokajacz, trochę adaptogen, ale dużo zależy od tego z jakiej firmy. Osobiście odczuwałem działanie olejku biokonopii, a jakiegoś tańszego, angielskiego nie czułem wcale.
Mimo wszystko CBD działa najlepiej z małą ilością THC i innych kanabinoidów i najlepszy był olejek, który sam zrobiłem z
  • Odpowiedz
@przegladarkauzy: Yerbe pijam w pracy przez cały dzień i wszystko bym o niej mógł powiedzieć ale to nie są ziółka na uspokojenie chyba ze jest jakaś odmiana, która ma działać relaksująco ale ja o takiej nie słyszałem ;)
  • Odpowiedz
@anecia889: a wysłałem ulotkę od producenta PL olejków własny ekstraktor co2 bardzo fajna jakość - są wypisane korzyści zdrowotne cbd - odpowiedź na twoje pytanie czyli jakie ma działanie cbd
  • Odpowiedz