Wpis z mikrobloga

@Leniek Chryste Panie napewno nie byli to muzułmanie, zapewne jakieś ludy mające wierzenia animistyczne czy lunarne. Poczytaj sobie Mircea Eliade ha nie jestem darmową encyklopedią. Poza tym to nie jest tak że chrzescijaństwo tam zaprowadzano mieczem i ogniem.
@Leniek nic nikt nie psuł. Widzę ze nie wiele rozumiesz. I niewiele tak naprawdę chcesz zrozumieć po prostu masz jakąś wizję którą coś ci się nie zgadza z wiedzą i swoimi głupimi tekstami próbujesz cokolwiek udowodnić. Pokazujesz brak elementarnej wiedzy i nie wiem czy jest w ogóle sens z tobą dyskutować. Wydaje mi się że po prostu przyjąłeś taką dziwną pozę.

Generalnej Widzę że nie próbujesz zrozumieć Nie sądzę że byłby w
Muzulmanie mordują polaków przed kosciołem w polsce.


@ZbawcaMirko: aż się rozmarzyłem

Nadal odpowiedzi na pytanie po co katolicy wypierali inne wierzenia pozostaje bez odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie było by tam katolików, nie było by morderstw katolików ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leniek acha kolejny błąd i ignorancja z twojej strony. Chrzescijanie nie zaś katolicy. Nie kazdy chrześcijanin jest katolikiem.

W Etiopii najpewniej byli to koptowie.

Muzulmanie mordują polaków przed kosciołem w polsce.


@ZbawcaMirko: aż się rozmarzyłem

Szkoda komentować... to samo może powiedzieć hakiś katol o nie wiem lewakach że by sìe rozmarzył jakby ich mordowali ¯_(ツ)_/¯

Nadal odpowiedzi na pytanie po co katolicy wypierali inne wierzenia pozostaje bez odpowiedzi ( ͡°