Wpis z mikrobloga

Axel wrzucił dziś filmik podsumowujący rok jego użytkowania Poldka caro plusa i już zauważyłem, że coś jest nie tak z tym filmikiem, ale być może sami spróbujecie się domyśleć o co mi chodzi bez klikania w spoiler. Ale i tak najlepszy jest koniec, który jasno pokazuje z jakim obłudnikiem mamy do czynienia. xD


#axeliocontent
Kaboone1 - Axel wrzucił dziś filmik podsumowujący rok jego użytkowania Poldka caro pl...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StarySkuter: Ostatnio na tym tagu pojawiło się dokładnie to samo zdjęcie, ale no fakt znowu ten ciec zrobił sobie ohydną fryzurę ośmieszając się w necie zwłaszcza, że mówimy o osobie która skończyła DZIŚ 33 LATA! Niby chłop o 8 lat starszy ode mnie, a jednak zachowanie na poziomie podstawówki lub niżej.

@VollejwJaja: Może to osoba niebinarna, która pod przykrywką udaje tylko prawicowca a w sumie nic dziwnego, że
  • Odpowiedz
@Kaboone1: kurde to juz bedzie pieprzyl, ze jest weteranem szos bo ma rok prawko a doswiadczenie Zdzicha co lata Tirolotem 40 lat. Kurde ciekawe jaka impre na chacie zrobil? Pewnie Project X bedzie jak nic majac takie powodzenie

@StarySkuter: on dla ,,beki" przeciez to robi. @Filipterka25 Kurde ale zobacz na ta gladka skore i ten makijaz od ,,Photoshop" ( ͡
  • Odpowiedz