Wpis z mikrobloga

Są gdzieś jakieś wskazówki odnośnie sposobu nabijania punktów BP na #polishsource ?
Typu:
- czy dłuższy seed powoduje że dostajemy więcej punktów na godzinę
- czy starsze wstawki są lepiej punktowane
- itp
Na konkurencyjnym PT jest konkretny wzór + posty na forum gdzie ludzie testują i dzielą się spostrzeżeniami a na PS nigdzie żadnego info. Wiem, że oficjalnie PS nie podaje wzoru, ale przydałoby się chociaż trochę informacji.
#torrent
  • 10
@Imagination: Są na polishsource.cz/mybonus.php

Po konsultacjach z najbardziej doświadczonymi Januszami biznesu,

postanowiliśmy iść za ich poradami i zmieniliśmy wzór na wyliczenie ilość zdobywanych BP.

Niestety nie otrzymaliśmy zgody na jego publikację, więc nie możemy go nikomu udostępnić.
@szumek: Dlatego właśnie pisałem że wiem, że PS oficjalnie nie podaje wzoru. Chodzi mi bardziej o obserwacje ludzi odnośnie takich najprostszych zależności jak np. czy czas seeda powoduje zwiększenie ilości przyznawanych punktów czy nie.
@Jasiu2020: Tylko czasem bywa tak, że nie opłaci się seedować dużych plików bo ten wzrost punktów jest na tyle mały, że seedując przykładowo 2 pliki po 10 GB dostaniemy więcej niż seedując 1 plik 100 GB. Różnie bywa i wcale to nie jest takie oczywiste. A jak ktoś chce nabić duże ilości punktów (są ludzie których np. kręci bicie rekordów) to takie rzeczy mają znaczenie.