Wpis z mikrobloga

Wykopki, elita internetu, wykopały na główną z płomieniem baita jakiegoś anona z reddita żeby pokazać że lewactwo zue (pic rel). Przecież jak ktoś coś napisał w necie to musi być prawda, zwłaszcza gdy kompromituje lewactwo, czego nie rozumiesz lewaku?????
Aż mi się przypomniało jak kiedyś na główną wylądował news o tym że KTOŚ PRÓBUJE ZNISZCZYĆ CYWILIZACJĘ BIAŁEGO CZŁOWIEKA bo w reklamie pokazali białą kobietę w związku z murzynem. Wykopki to rzekoma "elita intelektualna" a wykopuje taki syf. Tfu!
#wykop #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazwykopkow #neuropa
Oklezcep - Wykopki, elita internetu, wykopały na główną z płomieniem baita jakiegoś a...

źródło: comment_1611257239IqNr6Am9u86ke36HiNNtLz.jpg

Pobierz
  • 7
@Oklezcep:
Na podstawie wiedzy jaką zdobyłem w trakcie mojego życia i dedukcji. Lewica de-facto okłamuje wszystkich bo uparcie sygnalizuje że "naprawi" "niesprawiedliwą" ewolucję, co samo w sobie stanowi strategię ewolucyjną, ułatwia pozyskiwanie pozycji i zasobów ze względu na jakieś (w tym przypadku lewicowe) kryteria. Co do fejków, można i jak widać wszyscy to robią. Zazwyczaj jeżeli służy to agendzie politycznej. Ludzie i tak są tępi i niczego nie odróżniają. Uwierzą bezrefleksyjnie
@Oklezcep:
Fejk wiarygodny bo lewica w USA naprawdę uważała Trumpa za dyktatora i jej #!$%@?ło, ze względu na te "bravado" Trumpa. Dużo gadał i często wbrew normom, oni to uważali za faszyzm. A to dość miałki polityk był, nawet nie przyznał amnestii Julianowi Assange, temu od Wikileaks, mimo że wszyscy go o to prosili, no ale deep state był dla Trumpa ważniejszy. Za to pozwolił zostać jakimś nielegalnym imigrantom z Kuby