Wpis z mikrobloga

@oszty: dokładnie, a do tego dodam że na tiktoku i insta jest tego cała masa lasek które piszą że robią po $300-500k, a jak wejdziesz na tego ich OF to wychodzi że mają po 20 lajków pod postami. Jak na moje to tego typu posty to jest akcja reklamowa żeby nowe naiwne naganiać na portal.
  • Odpowiedz
@SzybkiSzop221:
#!$%@?ąc od moralności tego całego procederu.
#!$%@? ale przecież to faceci płacą i nakręcają ten biznes, więc #!$%@? się do kobiet, że odpowiadają za niszczenie świata seksu jest niezłym fikołkiem. Mężczyzna tez może zarabiać ciałem i zaskoczę cię, ale mężczyźni również mają profile na różnych portalach świadczących takie usługi. Gdyby napaleni faceci nie płacili za takie usługi to umarłoby to śmiercią naturalną.

A No i oczywiście trzeba zrobić uwagę, ze
  • Odpowiedz
@Pietal:

Jak dobrze rozegra spermiarzy to do końca życia jest ustawiona. MILF, GILF mówi to panu coś?

Jak by dobrze rozgrywała to by nie była tam gdzie jest. Dobrze zarabia tylko topka w tym biznesie, a koszty też są spore. Rynek też się zmienia, i podaż na only fans jest coraz większa. Na reddicie gdzieś tam jest historia innej gwiazdki która została wyrzucona z pracy w fast foodzie jak się okazało
  • Odpowiedz
@becetbreak: raczej na zasadzie "musze zobaczyć co też taka średnia laska może pokazać bo niemożliwe żeby tyle zarobiła, musi robić coś wyjątkowego +sub" xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mr_D:

Ogarnąć się da, jakoś dziesiątki gwiazd sportu muzyki i inne kończą jako bankruci.

Poza tym to jest USA, tam by kupić mieszkanie w większym mieście potrzeba paru baniek dolarów + jest kataster i inne stałe koszta.
Przy tego typu źródle dochodu nie trzeba się martwić dojazdem do pracy, więc można wybrać lokalizację, która nie jest przesadnie droga.

Serio wierzysz że ona już teraz oszczędza na emeryturę i żyje skromnie jak
  • Odpowiedz
@szpongiel: z pewnością masz rację, i oczywiście że generalizuję. Dzisiaj to chyba każdy by chciał być ładną laską :) Z drugiej strony dosyć często widzę zachowanie w którym jak ktoś ma więcej kasy to pierwsze co robi to kupuję lepszy samochód lub dom na kredyt, stąd też moja opinia że pieniądz wypracowany ciężką pracą lepiej się trzyma człowieka. Zresztą, niech każdy żyje jak chce, i tyle.
  • Odpowiedz
@M_C_: gowno dupa znajdz mi jedeno zdanie w ktorym narzekam na laske bo piszac jprdl gdzie ja zyje mialem na mysli zycie z spermiarzami na jednej planecie wiec nie dorabiaj se jakiejs teori i mnie w nia nie wplatuj
  • Odpowiedz