Wpis z mikrobloga

Godzina 14:45: oficjalna wiadomość: Paolo Souzza oficjalnie zostanie zaprezentowany jako trener reprezetacji Polski na konferecji prasowej.

Mati Borek: Świetna decyzja Pana Prezesa Zbigniewa Bońka. On to przemyslal. On to przeanalizowal. On to zbadal. Aktualnie na polskim rynku nie ma tak utytulowanego trenera jak Souzza, ktory znioslby ten ciezar. Ciezar trenowania reprezentacji Polski, udzwigniecia charakteru tak wspanialych pilkarzy jak Lewandowski czy Szczesny. Lata doswiadczenia we Francji, w Premier League, we Wloszech czy na Wegrzech uksztaltowaly i ulepily go do roli selekcjonera reprezentacji Polski. Ja juz w 2011 r. kiedy robilem mecz Videoton-Szekewele Ukewele United juz widzialem go w roli trenera reprezentacji Polski. Ta przenikliwosc, ta wegierska tikitaka przekonywala nie tylko mnie, ale takze uplastycznila sie w owczesnych wynikach Videotonu.

Konferencja o 15:00: Trenerem jednak Stokowiec.

Mati Borek: Ale nas pan prezes przechytrzyl, ale zagral nam na nosie. No coz jedyna sluszna decyzja, konsekwencja Pana Prezesa Zbigniewa Bońka jest godna pozazdroszczenia. Stawianie na polskich, obiecujacych, najlepszych trenerow jest godne uwagi i pochwaly. Obserwuje tego chlopaka od gry w Polonii, wtedy juz grajac w 2000 r. mial pewne nawyki, ktore predyscynowaly go do bycia trenerem na najwyzszym poziomie. Dla mnie osobiscie? Zero niespodzianki. Moje kontakty juz od poniedzialku wzkazywaly na to, ze Stokowiec jest powaznym kandydatem do objecia stanowiska selekcjonera pilkarskiej reprezentacji Polski. #reprezentacja #kanalsportowy #kanalbekowy
niezdiagnozowany - Godzina 14:45: oficjalna wiadomość: Paolo Souzza oficjalnie zostan...

źródło: comment_1611233874OemVSiOyXBOp7svYRCrRct.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz