Wpis z mikrobloga

Ale jajca, jak się do ŁB pisało o jakieś wsparcie porady przez ponad rok z innych maili to nie odpisał na ani jednego (nawet pisałem odnośnie wsparcia schroniska, aby przykładowo dorzucił się do zakupu karmy w zamian za reklamę), ale jak się go pyta o zakup projektu to odpisuje od razu. Oglądam go od początku, ale jego ego i obrośnięcie w piórka już mnie naprawdę denerwuje i mam nadzieję, że nasz myśliborski handlarz-kombinator teraz dostanie siwych włosów i nauczkę, żeby nie traktować ludzi jak śmieci.
#lukaszbudowlaniec
Pobierz JanPatus - Ale jajca, jak się do ŁB pisało o jakieś wsparcie porady przez ponad rok z...
źródło: comment_16112327661zR4Gj4ihkBQexMn1xWO2t.jpg
  • 20
@Geno: nie liczyłem nawet na faktyczne wsparcie, tutaj chodziło o zbadanie tego czy to jest taki miły Pan pomocny jakim się prezentował zawsze na filmach. Nie odpisał ANI RAZU.

BTW, czemu czytając wykop, zawsze mi się wydawało, że niebieskiwstringach to stokrotka, a chris_mack to ŁB? (to, że ma konto na youtube ma niby od kilka lat to mógł być po prostu jakiś jego stary kanał i po prostu zmienił nazwę, bo
@NiebieskiWStringach: zamiast wstawiać głupie memy, proszę wyjaśnić jak to się stało, że klocuszki związane z losowaniem w konkursie się różnią, może to przez wilgoć w betoniarce? Po drugie jak sądzisz, czy konkursy organizowane przez ŁB był tworzone zgodnie z prawem?
Jeszcze jest jeden ciekawy temat, o którym chciałem wcześniej napisać ale nie miałem konta na wykopie. Pewnie niektórzy kojarzą to, jak ŁB chciał startować na wójta gminy, manipulował ładnie swoją narracją, że na drodze przy jego domu jest niebezpiecznie, ludzie którzy biegają lub chodzą spacerkiem mogą zostać potrąceni przez samochód, dlatego jak on byłby wójtem to wybudowałby chodnik i PROSZĘ MI WIERZYĆ zobaczą państwo. To oczywiście był dodatek do jego planu wybudowania
Pewnie niektórzy kojarzą to, jak ŁB chciał startować na wójta gminy, manipulował ładnie swoją narracją, że na drodze przy jego domu jest niebezpiecznie [...] dlatego jak on byłby wójtem to wybudowałby chodnik


@JanPatus: Trochę pokręciłeś. Myślibórz jest gminą miejsko-wiejską na której czele stoi burmistrz a nie żaden wójt. Ale faktem jest że mitoman zapowiadał że wystartuje na radnego z jedynym postulatem - budową chodnika do Myśliborzyc. W jeszcze innym filmie zarzekał