Wpis z mikrobloga

heh, chce ubezpieczyć auto, ale tydzień temu wyszło, ze w UFG jestem wpisany jako współwłaściciel innego auta od 2013 do 2017, które do tej pory ma OC i AC, wiec w plecy 3 lata bezszkodowej jazdy plus od roku bezszkodowy właściciel innego auta. Teraz moje pytanie, rok temu jak wykupywałem polisę to na pewno zapłaciłem za dużo za OC, bo w UFG było źle a ta polisa się kończy 28-01. Czy temat jest do ugryzienia i złożenia reklamacji na wyliczenie polisy, czy już zapłacone i odwidzenia? Ofc w UFG dalej źle i czekam aż będzie poprawione bo to wg "ekspertów" z infolinii trwa do 2 tyg.
#ubezpieczenieoc
  • 4
@unea: w 2017 pojazd przestał posiadać współwłaścicieli w polisie, a dalej miał ich, bo coś poszło nie tak u ubezpieczyciela. Nie wiadomo co. Rok temu ubezpieczałem auto na siebie, a nie zauważyłem, ze nie mam z UFG 7 poprzednich lat bezszkodowej jazdy. tyko 3. Obecnie mam już zaświadczenie przebiegu ubezpieczenia komunikacyjnego i wyszczególniane lata do 2021. ale rok temu ubezpieczyłem auto wg złych danych z UFG, a obecnie czekam na aktualizacje