Wpis z mikrobloga

Mirki, posiadam oczyszczacz powietrza air Purifier 3H. Czy da się gdzieś w ustawieniach zmienić normy dla wskaźników jakości powietrza? Przy PM2.5 ≤ 75 µg/m³ oczyszczacz uznaje, że jakość powietrza jest jest doskonała. Dopiero przy PM2.5 > 150 µg/m³ pokazuje, że jest słaba. Czy mogę to jakoś zmienić, żeby powyżej 25 już mi się świecił na pomarańczowo? Przecież 75 to już dużo powyżej normy. Pewnie póki pokazuje dobrą jakość powietrza to na prędkości automatycznej będzie oczyszczał bardzo powoli. Chciałbym to ustawić optymalnie tak, żeby prędkość automatyczna działała mocniej przy wyższych wskaźnikach.

#oczyszczaczpowietrza #oczyszczacz #xiaomi #purifier
  • 18
@leming28: no te normy są z czapy i wielka szkoda, że samemu nie można ich zmienić
pozostaje zabawa automatyzacja - czyli zmiana trybu w zależności od ilości zanieczyszczeń jakie sobie ustalisz
@trollasek: a wiesz jak działa tryb automatyczny? przy jakich wartościach zaczyna pracować mocniej? ja mam zazwyczaj w domu max. 30 i tryb automatyczny działa bardzo cicho, mam wrażenie, że wcale nie oczyszcza.