Wpis z mikrobloga

@asap_shazzy: @mikorys: @Ballabird Na allegro było wysyłka od 31.01 a na stronie MM było '' PREMIERA: 2021-01-31 '' więc w obu przypadkach uzbroili się w wysyłke po 31.01 i nigdy nie było inaczej. Możecie cofnąć się w historii tagu (mi się nie chce) ale mam 100% pewność bo już wtedy ludzie się kłócili że wysyłka w połowie stycznia xD więc dawaliśmy tam screeny
@mikorys: To masz słabą pamięć

źródlo: instalki.pl

Osoby zainteresowane zakupem PS5 mogą skorzystać z oferty MediaMarkt. Sklep obiecuje dostawę po 31 stycznia. To nieco później niż Media Expert, który niedawno ruszył z zimową przedsprzedażą (konsola szybko zniknęła z oferty).


źródło: pepper.pl

Pojawiły się właśnie w ramach przedsprzedaży realizowane 31.01.2021 - zestaw Konsola SONY PlayStation 5 + Dodatkowy kontroler DualSense + Marvel’s Spider-Man: Miles Morales - cena dystrybutora, znacznie niższa niż obecnie
@mikorys: W praktyce oczywiste jest to że zrobili po 31 by dać sobie bufor bezpieczenstwa wiedzac co sie dzieje z dostawami - dostali zapewne i tak tak jak kazdy inny partner ale.... jako jedyny nie wyslal nikomu wczoraj ani przedwczoraj nr przewozowego dla napędu więc to jest dziwne bo wszyscy juz realizuja powoli zamowienia
@EntryMode: Może już komuś wysłali, kupców było parę tysięcy, a na wykopie ile jest osób na tym tagu, którzy zamówili tego bundla. Na bank mniej niż 500. Także no nic nie wiadmo. Przyjdzie to przyjdzie. Nurtuje mnie tylko jedna rzecz, czy ludzie co zmaówili digitale i mieli obiecaną wysyłkę po 13tym, już te digitale z MM otrzymali?
@mikorys: Ci co zamówili digitale otrzymywali przesyłki już od MM (nie wiem czy wszyscy) ale kilku mirków już wyslało statusy swoje z DPD. Ja dostałem jedną konsole z napędem z innego sklepu z pierwszej dostawy Polskiej ale akurat to nie do mnie była więc w praktyce po odbiorze rozpakowakowałem, wyjąlem gre powąchałem konsole i odeslałem nie widząc jej nawet na oczy xDD (konsola była dla kogoś innego - nie sprzedaż) smieszne
@EntryMode: To akurat wiem, że MM takie cyrki robi, zamawiałem telefon w październiku i otrzymałem telefon do rąk własnych a na stronie status się zmienił, na kompletowanie zamówienia, w momencie gdy telefon już był dawno u mnie xD
@mikorys: Ja kiedys kabel displayport zamowilem jakis za ok 100zl - ok dostalem paczke zero informacji w statusie a kilka dni pozniej dostalem znow paczke z tym samym kablem ... chcac byc uczciwy zadzwonilem i mowie ze cos nie halo a oni że proszą o odesłanie i że mam załączyć paragon do paczki to zwroca mi wszystko xD no ale zapomniałem i najwidoczniej oni też bo już 2 lata sie nie