Wpis z mikrobloga

@Elec: @twojstary2009: Nie no ja supportem mam jakiś duży strasznie winrate i sobie powoli do platynki idę, że tak powiem. W tym elo supporty są tak #!$%@?, że wybierasz jakiegoś alistara do teamfightów albo karmę do zdominowania linii i utility potem, i spokojnie wygrywasz. No i tak to jest, sami widzicie.
@Sirion: A jakoś mi się nie chce. Doszedłem do 9 aktu i w sumie itemy mam byle jakie a zaraz będzie trzeba naprawiać resy bo mapki (,)

Chociaż gram totemami to nawet jak będę na strzała to zazwyczaj jestem w stanie "just don't get hit" xD
@Mega_Smieszek: #!$%@?ć. Aż tak mi nie zależy na randze. Po prostu jestem zły jak widzę, że nawet na rankedach ludzie się nie starają. Na draftach mam porównywalny poziom a przynajmniej Rito mnie nie karze za grę.
@NonOmnisMoriar: "Nie no ja supportem mam jakiś duży strasznie winrate i sobie powoli do platynki idę, że tak powiem. W tym elo supporty są tak #!$%@?, że wybierasz jakiegoś alistara do teamfightów albo karmę do zdominowania linii i utility potem, i spokojnie wygrywasz. No i tak to jest, sami widzicie."

Polska jezyk trudna jezyk. Ale my som europejczyki znamy doskonale inglisz.