Wpis z mikrobloga

Wywóz śmieci mamy zawsze w czwartki i w tym roku akurat wypadł w wigilię. Mój syn lubi rysować. Robił rysunki dla rodziny i sąsiadów na święta więc zapytałem się czy nie chciałby zrobić rysunku dla panów ze śmieciarki bo jutro pracują. Powiedział, że ok i narysował śmieciarkę, choinkę i napisał życzenia wesołych świąt. Ja potem jeszcze dopisałem że to "dla obsługi śmieciarki". Włożyłem rysunek we foliową koszulkę i przyczepiłem do pojemnika opaskami zaciskowymi.
Śmieciarka jeździ u mnie już od 6 rano więc nie patrzyłem czy w ogóle widzieli ten rysunek. Wyszedłem potem schować pojemniki i widziałem tylko, że obrazek jest złożony i schowany z powrotem do koszulki - #!$%@? nie wzięli to nie wzięli pomyślałem i tylko odstawiłem pojemnik nawet nie odczepiając tego.
Potem przy następnym wywozie miałem przygodę z koronawirusem i kwarantannę domowników więc śmieci odbierał od nas MOPS w workach wystawianych przed chatę i na telefon. Dopiero dzisiaj rano poszedłem wywalić pierwszy worek do pojemnika, odczepiam tą koszulkę wyciągam papier a tam napisana kartka od pracowników - foto w załączeniu. Zrobiło mi się strasznie głupio, że pochopnie oceniłem, że nie zabrali rysunku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#smieci #smieciarka #bozenarodzenie
roszej - Wywóz śmieci mamy zawsze w czwartki i w tym roku akurat wypadł w wigilię. Mó...

źródło: comment_1611146207yNyKGLfp832rJMbhTCX8vd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 91
@roszej awww prawie tak słodkie jak ten chłopiec, który nauczył się kilku słów w migowym żeby pozdrowić głuchoniemego Pana ze śmieciarki ( ʖ̯) ceni się takie wychowanie
  • Odpowiedz
@roszej: widze ze tylko rozowe w komentarzach doceniają, wiec jako niebieski też chciałem napisać, że sie cieplej na serduszku robi jak sie takie coś czyta. plusik leci
  • Odpowiedz