Wpis z mikrobloga

22 luty 2021 zjazd pisowców w warszawie po to aby ogłosić że polski przemysł motoryzacyjny wstaje z kolan.
Obstawiam że pojawi się Morawiecki, Sasin i jacyś inni poboczni giermkowie.

Ja współczuje tym ludziom z Alfy bo oni pewnie nie wiedzą że ich sponsor tytularny jest spółką skarbu państwa z kraju w którym rządzi kaczy dyktator i kościół katolicki XD

Że Kubica reklamuje to swoją twarzą to ja mu się dziwię. No ale z drugiej strony chłop nie ma wyboru.

#f1
  • 6
@Kolikol: oni to wiedzą. Tak samo wiedzieli, kiedy firmy z Ameryki Południowej sponsorowały inne zespoły. Pieniądz nie śmierdzi.

Offtop: podobno Obajtek może być premierem po Morawieckim. Biorąc pod uwagę to, co odwala się teraz w rządzie, to nie zdziwię się, jak na wiosnę/w lecie nastąpi rekonstrukcja rządu. Wtedy Obajtek wskoczy na fotel premiera. Teraz zacznę już całkiem odpływać w wizjach

No ale z drugiej strony chłop nie ma wyboru.


@Kolikol: oczywiście, że miał. Dokonał tego wyboru świadomie bo nie chce mi się wierzyć aby nie miał rozeznania w polskiej polityce, poza tym z polskimi koncernami petrochemicznymi miał do czynienia praktycznie od połowy swojego życia. Poszczególne decyzje, które są podejmowane w jego życiu sugerują, że jest de facto niewolnikiem swojego sponsora.