Wpis z mikrobloga

Tyle się naczytałem o #chwilowki, ale chciałem w praktyce z czystej ciekawości zobaczyć jak działają te pierwsze darmowe. Jeśli taka firma nie współpracuje z #bik to nie będzie jakiegokolwiek wpisu w tej bazie i jakbym chciał uzyskać w przyszłości #kredyt to nie będzie mi to "rysowało" historii? Teraz dajmy na to, że wziąłem pożyczkę w firmie która współpracuje z bik. Po spłacie piszę do firmy żeby usunęli wpis i mam czystą historię w bik (oczywiście jak nie będzie opóźnień w spłacie) i żaden bank nie będzie tego widział?
  • 5
@Chandox a co tam do sprawdzania? Bierzesz, oddajesz tyle ile wziąłeś i na tym historia darmowej pierwszej chwilówki się kończy. Jak wycofasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych po spłacie to wpis z biku znika.
az dajmy na to, że wziąłem pożyczkę w firmie która współpracuje z bik. Po spłacie piszę do firmy żeby usunęli wpis i mam czystą historię w bik (oczywiście


@kozerus: tak się niestety zaczyna, bierze darmową pożyczkę spłaca, a konto u pożyczkodawcy zostaje. Później przyciska gościa z kasą i wtedy najłatwiej jest zalogować się, kliknąć i kasa na koncie. Następnie nie ma skąd oddać, więc bierze kolejną na spłatę tej pierwszej, a