Wpis z mikrobloga

@CoolJano: Nie spełnia kryteriów.

Masz "etykę wolności" Rothbarda, na którą powoływał się Korwin twierdząc ze można sprzedawać dzieci.
W przystępny i logiczny sposób wyjaśnione z pozycji liberalnych że płód nie może sobie rościć żadnych praw względem matki i aborcja nie jest pogwałceniem NAP.
@Bounty: Ile byś nie pisał, to i tak dalej lepsze od PiS czy PO/KO lub tego nowego z tefałenu Hołownia 2050 (dawno temu też był taki Pan Stanisław Tymiński), a jeszcze do wyboru Lewica (siła dawnej władzy, w sumie klasa polityczna na zupełnie wyższym poziomie - całkowicie szczerze i z szacunkiem, choćby do Oleksego, jak nie popieram jego poglądów), jeszcze jest PSL i Kukiz w jakiejś tam koalicji, choć wiadomo, że
@Tino: Może odpowiem Ci wynikiem testu na poglądy polityczne:
https://mypolitics.pl/results/6008ad9779c12e0009b07c5b
Jestem liberałem. Mimo, że chciałbym wolności gospodarczej, nie poświęcę za to wolności osobistej, oddając władze w ręce szaleńców, którzy chcą wsadzić do więzienia mojego kolegę geja, bo lubi taki sex a nie inny, którzy chcą zabronić mi i mojej narzeczonej prawa do aborcji w razie gdyby płód był nieuleczalnie chory, którzy chcą ustawić państwo zgodnie z prawem religijnym. Chyba pamietasz 5
@Tino: i proszę Cię, nie przenos amerykańskich problemów na polski grunt, my nie mamy problemów z rasizmem, nikt tu nie będzie zajmował się BLM. Mamy swoje, polskie problemy. Nie popieram parytetów ani dodatkowych punktów na uczelnię, ale nie sprawi to, że poprę człowieka, któremu przeszkadzają hindusi rozwożący jedzenie. Bosak to rasista a nie wolnorynkowiec. To, że był kandydatem konfy na prezydenta to jakiś marny żart.