Wpis z mikrobloga

Kupiłem PS5 i czekam na dostawę. Jednocześnie chcę sprzedać PS4 zanim cena pójdzie w dół (w UK ps5 są nadal mega ciężko dostępne). Nie chciałbym stracić moich sejwów i progresu w grach, ale nie chcę czekać na przyjście nowej konsoli, żeby je fizycznie przenieść. Wiem, ze można przenieść je na chmurę mając PS+, jednak nie mam subskrypcji, bo nie gram online i nie jest mi potrzebna. Czy da się to zrobić używając darmowego trialu PS+?
#playstation #ps5 #ps4
  • 17
@Choir:

Q: How do I transfer my PS4 game save files to PS5?
A: Players can transfer game save files from a PS4 console to PS5 using a LAN cable, by connecting wirelessly (WiFi), or saving the save files to a compatible USB drive. And if you are an active PS Plus member, you can transfer your PS4 game saves to your PS5 using cloud storage.
@paluszer: zapisów nie da się przenosić między profilami od czasów PlayStation 3.
Masz save na PS4 na Koncie A, kupujesz PS5, logujesz się na Konto A i masz zapis jeśli przeniosłeś go na konsole

Tak samo jak save z Konta B nigdy nie zadziała na Koncie 5 tak samo jak save z Konta US nie zadziała na Koncie EU
nie. bo sejwy przypisane sa do konta a plus z trialem beda na nowym i sejwy z nowego konta jedynie beda w chmurze


@marianoitaliano: czy chcesz mi powiedziec, ze wedlug ciebie OP bedzie zakladal nowe konto na PS5 albo, CO GORSZA, uwazasz, ze nie da sie uzywac tego samego konta na PS4 i PS5?
@janushek: nie do konca chyba skminilem, kojarze, ze mozna przeniesc dane z ps4 na ps5, ale ja bym wolal miec ps5 na czysto i sobie gry instalowac, da sie przeniesc z ps4 np po wifi same savy?
@marianoitaliano: tja, tak wlasnie moze byc. Jakby nie mial triala aktywowanego wczesniej to ma szanse wrzucic w chmure, ale pozniej nie sciagnie, bo konsol nadal nie ma praktycznie dostepnych xD

OP, wrzucaj save'y na pendrive'a i lecisz z koksem :D