Wpis z mikrobloga

@worldmaster: gdyby to nie foliarz wrzucal to bym cos tłumaczył na temat czulosci probek i mi imalnej ilosci materialu do badan, a tak tylko napisze, ze chip musi byc umieszczony w odpowiednim miejscu zeby przejac kontrole nad czlowiekiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@worldmaster: schemat błędny, bo często ten patyk idzie nosem bardziej pod kątem w górę w zatokę czołową, na sklepieniu której jest cienka porowata struktura sitowa, za którą jest mózg
(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@worldmaster: ludzie podczas okresu szkolnego:"hehe mati po co mi niby ta biologia i chemia? przecież i tak do niczego mi się to w życiu nie przyda, mówie ci wlacz sobie gierke na telefonie na lekcji i nie słuchaj tej facetki", ci sami ludzie 10 lat później: picrel opa
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia2: Chyba że spojrzymy nad to pod kątem ile trzeba bylo się #!$%@? i natrudzic żeby przypalic glupa, że się cokolwiek umie przy odpowiedzi z danego przedmiotu jak kobitka Cie orzeoytywala przy całej klasie. Lanie wody opanowalen do perfekcji i łączenie faktów na poczekaniu haha byky czasy rock and rolla, za dużo dziś się najarslem chyba xD
  • Odpowiedz
@worldmaster: O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że ludzie doszukują się spisków w działaniu rządów czy wielkich korporacji w związku z pandemią (chociaż sam w nie nie wierzę), to nie jestem w stanie pojąć czemu miałby służyć spisek związany z procedurą pobierania wymazu.

Rządy nie dość, że chcą mieć nad nami kontrolę to jeszcze chcą nam przy okazji zrobić przykrość wkładając patyk głęboko do nosa? Czy może wstrzykują w
  • Odpowiedz
ludzie podczas okresu szkolnego:"hehe mati po co mi niby ta biologia i chemia? przecież i tak do niczego mi się to w życiu nie przyda, mówie ci wlacz sobie gierke na telefonie na lekcji i nie słuchaj tej facetki", ci sami ludzie 10 lat później: picrel opa


@OddajButa123: W sumie to nie wina Matiego, tylko porażka naszego systemu edukacji.
  • Odpowiedz
ludzie podczas okresu szkolnego:"hehe mati po co mi niby ta biologia i chemia? przecież i tak do niczego mi się to w życiu nie przyda, mówie ci wlacz sobie gierke na telefonie na lekcji i nie słuchaj tej facetki", ci sami ludzie 10 lat później: picrel opa


@OddajButa123: ty chyba do szkoły jeszcze nie chodziłeś, jeśli sądzisz, że szkolna wiedza na coś by się tu zdała...
  • Odpowiedz