Wpis z mikrobloga

@wiosennaburza: My po remoncie zdecydowaliśmy się na prysznic, bo ani razu jak mieszkamy nie napuszczaliśmy wody. Finalnie nie wiem czy wanna + szyba nie są lepszym rozwiązaniem bo pewne czynności jak np. mycie głowy jest łatwiejsze, ale wanna zabierała nam za dużo miejsca w łazience.
  • Odpowiedz
@wiosennaburza: Wanna może robić za prysznic, a prysznic nie może robić za wannę.
Prysznic to coś co pasuje tylko do mieszkań gdzie łazienka jest tak mała, że wanna by się nie zmieściła.
  • Odpowiedz
@wiosennaburza: Jak masz możliwość, to najlepiej to i to, a jak nie, to wanna z szybką prysznicową. Ja mam teraz tylko prysznic i strasznie żałuję, że nie mam wanny... Raz miałam wannę i pamiętam, że było ekstra - zazwyczaj i tak brało się w niej szybkie prysznice, bo szkoda wody i czasu, ale czasem przychodził taki dzień, kiedy lałam całą wannę wody, kładłam się i tak sobie leżałam, nawet te
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiosennaburza: kiedyś myślałem:tylko prysznic. Ale kąpiel w wannie raz na jakiś czas to jest to. Zwłaszcza po stresującym dniu, po treningu. Jak mnie łapie przeziębienie to też myk do wanny z kapką olejku herbacianego . Jakoś lżej się po tym oddycha
  • Odpowiedz