Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomóżcie z wyborem. W moim obecnym Samsungu Galaxy S9 zepsuł się wyświetlacz (losowo na ekranie widoczne są poziome pasy, które sprawiają że treść ekranu jest nieczytelna). Kupiłem flagowca trzy lata temu, z założeniem że będę z niego korzystał przez co najmniej cztery lata, a tutaj taki klops. Poza uszkodzonym ekranem do obecnego telefonu nie mam żadnych zastrzeżeń i korzystałbym z niego dalej. Co robić? Na co go wymienić?

Dodam że mam specyficzne wymagania:
1. Przyzwyczaiłem się do ekranu AMOLED i nie zamienię go na nic innego.
2. Aparat nie ma znaczenia - nie jestem fanem selfie, a na wyjazdach korzystam z lustrzanki.
3. Duże znaczenie ma bezpieczeństwo, więc produkty Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej odpadają z powodów ideowych.
4. Nie jestem "chmurowy", więc pamięć wewnętrzna musi być duża, najlepiej jakby miał gniazdo karty pamięci.
5. Cena nie gra roli.

Głos rozsądku podpowiada Galaxy S20 FE 5G, ale: to kolejny Samsung. Czy przetrzyma co najmniej cztery lata użytkowania?
#kiciochpyta #telefony #samsung #android #smartfon #mobile #s9 #s20
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zaye93: n i e , tańszy telefon ma ogólnie gorszą specyfikację itd , lepiej kupić dobry na dłużej bo nawet po paru latach będzie się go po prostu lepiej używać , np droższe telefony mają lepszy silniczek wibracyjny , obudowę z lepszych materiałów , bezprzewodowe ładowanie itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaye93: ale realme 7 nie ma tak szybkiego procesora , ekran LCD , brak 5G (wiem jest 7 5G ale mówimy o zwykłym 7)
plastikową obudowę , i grubsze ramki