Wpis z mikrobloga

W ogóle trochę to dziwne (a może i nie), że taki przykładowy CNN nawet nie wspomniał, że pierwsza dama USA wygłosiła dziś przemówienie. Już nie ważne, że to żona Trumpa, którego CNN nie lubi, ale wydaje mi się, że mogliby chociaż o tym wspomnieć.

A dlaczego mnie to tak dziwi? Bo pamiętam, jak jakiekolwiek wypowiedzi Michelle Obamy były (i w sumie nadal są) rozpowszechniane przez CNN.

Od tak, naszła mnie ta myśl, z którą chciałem się podzielić.

#rozkminy #usa #trump #media #ameryka
  • 16
@bombastick: aż tak daleko nie szukałem, ale pamiętam, że Michelle Obama zawsze gości na głównej stronie CNN, jeżeli się odezwie na jakiś temat, o jej przemowach jako pierwsza dama nie wspominając. To jest ta różnica, którą zauważyłem, i stąd przyszła mi ta myśl.
@bombastick: w ogóle WTF xD

Włącz sobie to video, które mi przesłałeś xD Oni z tego robią po prostu bekę, a samego przemówienia puścili kilka sekund xD Już ich te komentarze sobie odpuszczę, bo do tego się przyzwyczaiłem, tak niestety wyglądają media w 2021 roku.
@bombastick: ale dlaczego miałbyś to próbować robić? Ja tu nie próbuję wywołać żadnej dramy, ani gównoburzy, a już tym bardziej nie będę się obrzucał z kimś błotem przez internet, bo to jest domena naszych wykopowych prawaków i lewaków ¯\_(ツ)_/¯ Oni tworzą jakieś śmieszne wojenki między sobą, na które marnują czas.

Ja po prostu podzieliłem się, jako zwykły użytkownik internetu swoim spostrzeżeniem, a jako bądź co bądź rzadki czytelnik CNN poczułem się
bombastick


@bombastick: dobra, rzuciłem okiem na twój profil i już wiem z kim mam do czynienia. Jesteś jednym z tych, którzy na co dzień obrzucają się politycznym błotem na wykopie i spamują wykop, bo toczą polityczna wojnę na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Teraz już rozumiem, że twój cel od początku był taki, aby mi w jakikolwiek sposób dopiec, bo podzieliłem się zwykłą opinią w internecie, która psuje twój światopogląd.

Mam nadzieję,
póxno jest nie chce mi się więcej Cię kopać


@Zapaczony: pisząc zacytowany wyżej tekst miałem na myśli, tylko i wyłącznie to, iż gdybym poszukał dłużej znalazłbym rownież w CNN taki fragment, który i Ciebie by usatysfakcjonował, pozdrawiam