Wpis z mikrobloga

¯\_(ツ)_/¯
Widać na Streetview, szkoły obok nie ma. Chodnik wszystko jest... Masakra.
Powód odrzucenia:
"Photo is low quality (e.g., pitch black/blurry photos or photos taken from a car), The real-world location of the nomination appears to be on private residential property or farm, Nomination does not meet acceptance criteria. "

Nie mam już słów... Brakuje mi sił,żeby opisać to co się tu #!$%@?... Kiedyś trafiłem na niemieckim forum posta,żeby obalać wszystkie nominacje które są z Polski... Nie wiem czy to dobry trop. Żeby opisać "ludzi" którzy to oceniają, musiałbym dostać bana...
#pokemongo #wayfarer
extaza161 - ¯\\(ツ)\/¯
Widać na Streetview, szkoły obok nie ma. Chodnik wszystko jest...

źródło: comment_1610994113h4bujTgdJH3Mz7JwDePWnQ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Na których masz znak poczty polskiej, jedyny zresztą na tym budynku. Tutaj masz miniaturkę zdjęcia. Więc nie wal gawno postów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Napisz że to miniatura, a po kliknięciu przy ocenie widać jak byk POCZTA POLSKA. A ONI SWOJE Wypokowi ludzie.
Widać jakie ameby potrafiły to odrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kliknąć teren prywatny też kilka osób musiało. Zapewne wy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@extaza161 Jak dla mnie widać że to poczta, ale zdjecie tak gówniane, że olaboga i jak wskoczy na pokestop, to już faktycznie będą tylko same zamazane drzwi

Generalnie nie polecam robić zdjęć bezpośrednio z gry. Zrób kilka, wybiera najlepsze i zgłoś z domu
  • Odpowiedz
Ile ja już takich poczt widziałem, z podobnymi zdjęciami. Ile ja sam akceptuje,jeśli SV potwierdza istniejącą nominację.
No ale cóż, nie każdy działa jak ja.
  • Odpowiedz
@extaza161: Poczta Polska to w wielu miejscach po prostu dzrzwi a u mnie też kilka razy odrzucona bo słabe zdjęcie "CO CIĘ OBCHODZI że miniaturka w grze nie wygra konkursu fotograficznego, nie da się innej zrobić, MASZ CZŁOWIEKU na google maps zaznaczoną pocztę więc nie pyskuj jak jakiś ułomny tylko zaznaczaj!!!" (a jakby tam dać jakiś mega budynek poczty to by przeszło bo komu się chce spojrzeć na street view...)
  • Odpowiedz
@extaza161: w Polsce jest 1 poważny problem z nominacjami. Oceniają je najczęściej debile. Nie obrążając co niektórych. W Niemczech, Czechach, w Japonii dodają co chcą i akceptują wszystko jak leci.

W Dreźnie jako pokestopy w grze mają nazwy ulic czy zwykłe śmietniki. Czemu nie u nas?? Tutaj wielu pseudo wyceniających myśli że może więcej. Jest jakiś regulamin odnośnie dodawania i wyceniania. Tylko po co go stosować? Najważniejszym pkt powinno być...stworzone
  • Odpowiedz